Povezane vesti

Mlada u šestoj, a mladoženja u devetoj deceniji: Asmira (51) čeka bebu sa Šabanom (83) video

Mlada u šestoj, a mladoženja u devetoj deceniji: Asmira (51) čeka bebu sa Šabanom (83) video

Kurir 08.11.2022
Šaban Mujić i njegova supruga Asmira, postali su glavna tema medija na Balkanu nakon što se saznalo da je Asmira u šestoj deceniji ostala u drugom stanju. To možda ne bi bilo toliko čudno, da otac deteta, Šaban, nije duboko zagazio u devetu… »
"Ja bi se udala za tebe" Šaban (83) venčao se u nedelju, a na proleće stiže beba, a evo ko je mlada

"Ja bi se udala za tebe" Šaban (83) venčao se u nedelju, a na proleće stiže beba, a evo ko je mlada

Alo 08.11.2022
Jednog lepog dana, ona je zaplakala i došla kod mene i rekla 'Šabane ja ne mogu više sa ovim čovekom. Šaban i Asmira Mujić venčali su se u subotu 5. novembra, on ima 83 godine, a Asmira 51. godinu. Šaban se bavi stočarstvom, uzgaja ovnove i ovce… »
Neverovatna priča, Šaban (83) postaje otac: Imao četvoro dece, a onda se u penziji opet oženio! Evo ko je mlada

Neverovatna priča, Šaban (83) postaje otac: Imao četvoro dece, a onda se u penziji opet oženio! Evo ko je mlada

Mondo 08.11.2022
Šaban i Asmira Mujić iz Cazina u poznijim godinama postaće roditelji. Šaban i Asmira Mujić iz Cazina u poznijim godinama postaće roditelji. Šaban i Asmira Mujić venčali su se u subotu 5. novembra, on ima 83 godine, a Asmira 51. godinu. Šaban se… »
Mlada u šestoj, mladoženja u devetoj deceniji i SAD čekaju bebu: Šaban čeka dete sa 32 godine mlađom suprugom Asmirom…

Mlada u šestoj, mladoženja u devetoj deceniji i SAD čekaju bebu: Šaban čeka dete sa 32 godine mlađom suprugom Asmirom…

Blic 08.11.2022
Šaban Mujić i njegova supruga Asmira, postali su glavna tema medija na Balkanu nakon što se saznalo da je Asmira u šestoj deceniji ostala u drugom stanju. To možda ne bi bilo toliko čudno, da otac deteta, Šaban, nije duboko zagazio u devetu… »
Šaban (83) čeka dete sa 32 godine mlađom suprugom: Neverovatna životna priča iz Cazina

Šaban (83) čeka dete sa 32 godine mlađom suprugom: Neverovatna životna priča iz Cazina

Telegraf 08.11.2022
Oni su se venčali u novembru, a beba se očekuje u aprilu ili maju. Šaban Mujić (83) i njegova supruga Asmira (51) iz Cazina, grada u BiH, već neko vreme su u vezi, te su ovog novembra rešili da je i ozvanične brakom. Njih dvoje su postali tema dana… »

Vesti dana »