Povezane vesti

Ambasador Argentine u poseti Novom Sadu

Ambasador Argentine u poseti Novom Sadu

Blic 08.11.2022
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić primio je ambasadora Argentine u Republici Srbiji Nj.E. Osvalda Marsika u Gradskoj kući. Gradonačelnik mu je poželeo dobrodošlicu u Novi Sad, a ambasador Marsik se zahvalio na srdačnom prijemu. Sagovornici su… »
Đurić: Uvek mi je zadovoljstvo kada imam priliku za razgovor koji je temelj za dalju buduću saradnju

Đurić: Uvek mi je zadovoljstvo kada imam priliku za razgovor koji je temelj za dalju buduću saradnju

Kurir 08.11.2022
Sastao sam se danas u Gradskoj kući sa ambasadorom Argentine u Srbiji Nj.E. Osvaldom Marsiko i tom prilikom smo diskutovali o saradnji u oblastima privrede, kulture i obrazovanja, naveo je gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić View this post on… »
Ambasador Argentine posetio Novi Sad

Ambasador Argentine posetio Novi Sad

RTV 08.11.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić primio je ambasadora Argentine u Republici Srbiji Nj.E. Osvalda Marsika u Gradskoj kući. Gradonačelnik mu je poželeo dobrodošlicu u Novi Sad, a ambasador Marsik se zahvalio na srdačnom prijemu… »
Ambasador Argentine posetio Novi Sad

Ambasador Argentine posetio Novi Sad

Dnevnik 08.11.2022
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić primio je ambasadora Argentine u Republici Srbiji Nj.E. Osvalda Marsika u Gradskoj kući. Gradonačelnik mu je poželeo dobrodošlicu u Novi Sad, a ambasador Marsik se zahvalio na srdačnom prijemu. Sagovornici su… »

Vesti dana »