Povezane vesti
Rumunija ne menja stav o Kosovu, naziva ga pokrajinom
Politika 08.11.2022
BUKUREŠT - Rumunija nije promenila svoj stav da ne priznaje jednostrano proglašenu nezavisnost tzv. Kosova, saopštilo je rumunsko Ministarstvo spoljnih poslova Rumunije uoči sutrašnje rasprave o liberalizaciji viza za tzv. Kosovo na sastanku Radne grupe… »
Zvanični bukurešt: Kosovo je pokrajina!
Pravda 08.11.2022
Rumunija nije promenila svoj stav da ne priznaje jednostrano proglašenu nezavisnost tzv. Kosova, saopštilo je rumunsko Ministarstvo spoljnih poslova Rumunije uoči sutrašnje rasprave o liberalizaciji viza za tzv. Kosovo na sastanku Radne grupe za vize… »
Ministarstvo spoljnih poslova Rumunije: Ne menjamo stav, Kosovo je srpska pokrajina
Euronews 08.11.2022
Rumunija nije promenila svoj stav da ne priznaje jednostrano proglašenu nezavisnost tzv. Kosova, saopštilo je rumunsko Ministarstvo spoljnih poslova uoči sutrašnje rasprave o liberalizaciji viza za Kosovo na sastanku Radne grupe za vize Saveta u EU… »
Vesti dana »

Sneg, vetar i poledica otežavaju vožnju kod Peštera, Golije, Zlatibora, Zlatara, Kopaonika
Danas pre 2 minutajoš 35 povezanih

Opšta panika u Nemačkoj: Zatvoren aerodrom, prizemljeni avioni, putnici "zarobljeni" FOTO/VIDEO
B92 pre 12 minutajoš 15 povezanih

Objavljena imena ubijenih u Mančesteru: Rabin sprečio napadača da uđe u sinagogu, mere bezbednosti na najvišem nivou
Blic pre 42 minutajoš 13 povezanih

Ograde ispred Skupštine Novog Sada: Barikade zbog protesta Zborova građana
Nedeljnik pre 12 minutajoš 9 povezanih