Povezane vesti

Danas je preminula majka moje najstarije ćerke! Slavna reperka nas zauvek napustila: Uzrok smrti nepoznat!

Danas je preminula majka moje najstarije ćerke! Slavna reperka nas zauvek napustila: Uzrok smrti nepoznat!

Kurir 08.11.2022
Ikona repa Glorija Rodrigez, poznatija kao Hurricane G, preminula je u 52. godini života. Domingo Padilja, koji je producirao njen solo album All Voman iz 1997. godine, izrazio je saučešće na Instagramu. - R.I.P. mojoj dobroj prijateljici Harikejn G… »
Preminula Hurricane G, njen bivši se oglasio potresnom porukom: „Danas mi je srce otvrdnulo“ FOTO

Preminula Hurricane G, njen bivši se oglasio potresnom porukom: „Danas mi je srce otvrdnulo“ FOTO

Nova 08.11.2022
Prijatelji se opraštaju od pevačice. Pevačica Glorija Rodrigez, poznatija kao Hurricane G, preminula je u 53. godini. Uzrok smrti nije poznat, a njen prijatelj i saradnik Domingo Padilja tužnu vest je objavio na Instagramu. „R.I.P. mom dobrom… »
Svet u šoku Iznenada preminula slavna pevačica

Svet u šoku Iznenada preminula slavna pevačica

Alo 08.11.2022
Za sada nema više detalja o uzroku njene smrti. Ikona hip hopa Glorija Rodrigez, poznatija kao Hurricane G preminula je u 52. godini, saopštili su danas slomljeni prijatelji, ostavljajući hip hop svet u šoku. Za sada nema više detalja o uzroku njene… »

Vesti dana »