Povezane vesti

Gudurić za SK: Ja ću moći da igram drugu utakmicu, Vasa isto

Gudurić za SK: Ja ću moći da igram drugu utakmicu, Vasa isto

Sport klub 09.11.2022
Marko Gudurić je svoje priključivanje reprezentaciji za duel protiv Turske potvrdio u razgovoru za Sport Klub. "Ja ću biti u mogućnosti da igram drugu utakmicu, Vasa (Micić, prim.aut.) isto, Luča (Lučić) ne znam, nisam se čuo sa njim. Dakle za… »
Gudurić igra protiv Turske, čekaju se Micić i Lučić

Gudurić igra protiv Turske, čekaju se Micić i Lučić

Sport klub 09.11.2022
Od "nadamo se da će igrati protiv Turske" do "Marko Gudurić biće na raspolaganju Svetislavu Pešiću" za meč kvalifikacija za Svetsko prvensto protiv Tusrke. Gudurić neće moći da igra protiv Velike Britanije u petak, ali zato će biti tu za duel sa… »
Sjajne vesti - Srbija na Tursku drastično pojačana!

Sjajne vesti - Srbija na Tursku drastično pojačana!

Sportske.net 09.11.2022
Košarkaši Srbije prekosutra igraju protiv Velike Britanije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, a onda u ponedeljak dočekuje Tursku. Srbija mora da dobije oba meča, ako želi da ostane u konkurenciji za plasman na Mundobasket. Za meč u Njukaslu… »
Odlične vesti za svetislava pešića: Veoma važan igrač će igrati protiv Turske – čekaju se još dva igrača iz Evrolige…

Odlične vesti za svetislava pešića: Veoma važan igrač će igrati protiv Turske – čekaju se još dva igrača iz Evrolige…

Hot sport 09.11.2022
Bilo bi odlično da svi budu na okupu. Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se prvi put posle Evrobasketa na kojem se nisu dostigli zacrtani ciljevi. Orlovi će u okviru kvalifikacija za Mundobasket igrati protiv reprezentacija Velike Britanije i… »
Evo ko će nam izaći na crtu u martu - Crnogorci objavili spisak

Evo ko će nam izaći na crtu u martu - Crnogorci objavili spisak

Sportske.net 09.11.2022
Dok fudbalska reprezentacija Srbije sitno broji do početka Svetskog prvenstva u Kataru, njeni rivali u predstojećim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo grupišu svoje redove i pripremaju se za prijateljske utakmice koje će odigrati u novembarskom… »
BiH pred Mađarsku: Pobeda je imperativ i jedina opcija

BiH pred Mađarsku: Pobeda je imperativ i jedina opcija

Sport klub 09.11.2022
Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine spremna je za veliku borbu u drugom FIBA prozoru, u glavnoj rundi kvalifikacija za Mundobasket. Izabranici Adisa Bećiragića, odmeriće snage sa Mađarskom na svom parketu 11. novembra, a tri dana kasnije… »
Gudurić igra protiv Turske, čekaju se Micić i Lučić

Gudurić igra protiv Turske, čekaju se Micić i Lučić

N1 Info 09.11.2022
Od "nadamo se da će igrati protiv Turske" do "Marko Gudurić biće na raspolaganju Svetislavu Pešiću" za meč kvalifikacija za Svetsko prvensto protiv Tusrke. Gudurić neće moći da igra protiv Velike Britanije u petak, ali zato će biti tu za duel sa… »
“Odlične provere pred kvalifikacije za šampionat Evrope”

“Odlične provere pred kvalifikacije za šampionat Evrope”

Sport klub 09.11.2022
Prijateljske utakmice protiv Slovačke i Slovenije prilika su da fudbalska reprezentacija Crne Gore isproba nove ideje pred početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, poručio je selektor Miodrag Radulović. Crna Gora će 17. novembra ugostiti… »
Nemanja Nedović: Ne treba paničiti posle poraza od Zadra, reprezentaciji sam na raspolaganju za Tursku

Nemanja Nedović: Ne treba paničiti posle poraza od Zadra, reprezentaciji sam na raspolaganju za Tursku

Danas 09.11.2022
Košarkaška reprezentacija Srbije, tačnije selektor Svetislav Pešić, nisu uspeli u nameri da za predstojeći dvomeč sa Velikom Britanijom i Turskom budu u kvalitetnijem sastavu od trenutnog. Jedan od onih koji će faliti jeste i Nemanja Nedović… »
Mihailović pred Češku: Atipičan rival, odbrana je ključ

Mihailović pred Češku: Atipičan rival, odbrana je ključ

Sport klub 09.11.2022
Košarkaška reprezentacija Crne Gore spremna je za veliku borbu u drugom FIBA prozoru, u glavnoj rundi kvalifikacija za Mundobasket. Izabranici Boška Radovića, odmeriće snage sa Češkom u gostima 11. novembra, a tri dana kasnije će ugostiti… »
Crna Gora protiv Slovačke i Slovenije, vratio se Lončar

Crna Gora protiv Slovačke i Slovenije, vratio se Lončar

Sport klub 09.11.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore Miodrag Radulović objavio je spisak igrača za predstojeće prijateljske utakmice protiv Slovačke i Slovenije. Duel Crne Gore i Slovačke igra se 17. novembra sa početkom u 18 časova, na Gradskom stadionu u… »
Neki klubovi u EL puštaju reprezentativce, neki ne - Ataman je zbog toga besan!

Neki klubovi u EL puštaju reprezentativce, neki ne - Ataman je zbog toga besan!

Sportske.net 09.11.2022
Selektor reprezentacije Turske, ali i trener Efesa, Ergin Ataman, komentarisao je činjenicu da neki klubovi pustaju reprezentativce, dok su drugi ostali nemi na košarkaške saveze. Posebno je naveo Barselonu. "Tu sam, biću sa timom danas i sutra, potom… »
Ataman besni pred meč protiv Srbije: "Dvostrukim standardima mora da se stane na kraj!"

Ataman besni pred meč protiv Srbije: "Dvostrukim standardima mora da se stane na kraj!"

Večernje novosti 08.11.2022
TURSKA igra važne mečeve u kvalifikacijama za Mundobasket, a selektor ove reprezentacije Ergin Ataman govorio je o mečevima koji očekuju njegov nacionalni tim tokom ovih prozora. FOTO: FIBA.Basketball Turska će najpre 11. novembra u Istanbulu… »

Vesti dana »