Povezane vesti

Drama poznatog Engleza pred Katar, pred svima priznao - uništen sam! Čudo se nije desilo, jedan start mu je uništio san!

Drama poznatog Engleza pred Katar, pred svima priznao - uništen sam! Čudo se nije desilo, jedan start mu je uništio san!

Mondo 09.11.2022
Kako se približava Svetsko prvenstvo, sve više igrača otpada sa spiskova selektora zbog povreda zarađenih u toku sezone. Kako se približava Svetsko prvenstvo, sve više igrača otpada sa spiskova selektora zbog povreda zarađenih u toku sezone. Loše… »
Šokantna ispovest zvezde Engleske reprezentacije: „Uništen sam – ne idem na Svetsko prvenstvo!“

Šokantna ispovest zvezde Engleske reprezentacije: „Uništen sam – ne idem na Svetsko prvenstvo!“

Hot sport 09.11.2022
Danas je postalo i definitivno. Fudbaler Čelsija, Ris Džejms, neće biti deo reprezentacije Engleske na Svetskom prventsvu u Kataru. Danas je ova informacija postala i zvanična nakon što je Garet Sautgejt, selektor Engleske, objavio spisak pozvanih… »
Sautgejt definitivno precrtao Risa Džejmsa

Sautgejt definitivno precrtao Risa Džejmsa

Sport klub 09.11.2022
Ris Džejms, sjajni defanzivac Čelsija, definitivno neće igrati za Englesku na Svetskom prvenstvu u Kataru. Kako prenosi Skaj sport, ovu vest je Džejmsu posle mnogo razmišljanja saopštio selektor Geret Sautgejt. Ris je povredio koleno na meču Lige… »
Udarac za engleze pred početak mundijala: Ris Džejms propušta SP u Kataru zbog povrede

Udarac za engleze pred početak mundijala: Ris Džejms propušta SP u Kataru zbog povrede

Kurir 09.11.2022
Fudbaler Čelsija Ris Džejms propustiće predstojeće Svetsko prvenstvo u Kataru zbog povrede, preneli su britanski mediji. Posle razgovora sa selektorom Engleske Garetom Sautgejtom, konstatovano je da se bek Čelsija nije dovoljno oporavio od povrede… »
Bek Čelsija Ris Džejms zbog povrede neće igrati za Englesku na Mundijalu

Bek Čelsija Ris Džejms zbog povrede neće igrati za Englesku na Mundijalu

Euronews 09.11.2022
Ris Džejms neće moći da igra za selekciju Engleske na Mundijalu u Kataru. Desni bek Čelsija povredio je koleno 11. oktobra na meču Lige šampiona protiv Milana i uprkos svim naporima lekara nije uspeo da se oporavi na vreme. Nadao se selektor… »

Vesti dana »