Povezane vesti

Neće Rus u krnjaču, ni za 500 evra! Oglas koji je dao za stan razbesneo Srbe, evo kako su mu odgovorili! (foto)

Neće Rus u krnjaču, ni za 500 evra! Oglas koji je dao za stan razbesneo Srbe, evo kako su mu odgovorili! (foto)

Kurir 09.11.2022
Jedan Rus tražio je pomoć na Reditu, jer će zbog posla uskoro morati da se preseli u Srbiju, a jedna od stvari koja mu je neophodna je dobra pokrivenost interneta. "Ja sam Rus koji živim u Belgiji i moja kompanija mi je nedavno rekla da ću morati da… »
Rus traži stan u Beogradu, ali neće u Krnjaču: "Ne bih da preplatim. Tražim dobru zonu, dobar net"

Rus traži stan u Beogradu, ali neće u Krnjaču: "Ne bih da preplatim. Tražim dobru zonu, dobar net"

Telegraf 09.11.2022
Razni su krenuli da mu pišu u komentarima, kako naši državljani, tako i stranci. Jedan Rus je nedavno, verovatno ne očekujući to, izazvao lavinu komentara na internetu, kada je objavio post na mreži Redit. "Ja sam Rus koji živi u Belgiji i moja… »
Rus traži pomoć - i njemu jasno šta se dešava u Beogradu: Ljudi ga dočekali na nož, pljušte komentari! Javili se i Rusi

Rus traži pomoć - i njemu jasno šta se dešava u Beogradu: Ljudi ga dočekali na nož, pljušte komentari! Javili se i Rusi

Mondo 09.11.2022
Jedan Rus uskoro mora da se preseli u Beograd zbog posla, a ima problem u pronalasku mesta stanovanja, zbog čega je potražio pomoć na Reditu. Jedan Rus uskoro mora da se preseli u Beograd zbog posla, a ima problem u pronalasku mesta stanovanja, zbog… »

Vesti dana »