Povezane vesti

"Sramota za muški rod! Pu, bre!" Ana Nikolić još žešće udarila na Rastu nakon njegovog odgovora - Ja sam glupa gluperda!

"Sramota za muški rod! Pu, bre!" Ana Nikolić još žešće udarila na Rastu nakon njegovog odgovora - Ja sam glupa gluperda!

Mondo 09.11.2022
Ana Nikolić ne prestaje s prozivkama i uvredama na račun bivšeg supruga Stefana Đurića Raste. Ana Nikolić ne prestaje s prozivkama i uvredama na račun bivšeg supruga Stefana Đurića Raste. Pevačica Ana Nikolić nedavno je javno uputila niz… »
Taj rasta me je sve slagao! Ana Nikolić žestoko odbrusila Rasti, rat bivših se nastavlja - "Misli da je neki k ovde?!"

Taj rasta me je sve slagao! Ana Nikolić žestoko odbrusila Rasti, rat bivših se nastavlja - "Misli da je neki k ovde?!"

Mondo 09.11.2022
Ana Nikolić odgovorila bivšem suprugu, reperu Stefanu Đuriću Rasti. Ana Nikolić odgovorila bivšem suprugu, reperu Stefanu Đuriću Rasti. Rat između Ane Nikolić i Stefana Đurića Raste ne prestaje! Nakon što je pevačica šokirala sve kada je na… »
"On me je sve slagao, pa i to da je reper": Ana odgovorila na prozivke Raste o alkoholu - bukti rat

"On me je sve slagao, pa i to da je reper": Ana odgovorila na prozivke Raste o alkoholu - bukti rat

Blic 09.11.2022
Odnos bivših supružnika Ane Nikolić i Stefana Đurića Raste ponovo je u žiži interesovanja javnosti otkako je pevačica prozvala repera na Instagramu. Rasta nije želeo da komentariše njihov sukob, već je samo odgovorio da ne zna da li je Ana u… »
"Ne znam da li je Ana bila pijana, nisam joj radio: Alko-test!": Rasta o sukobu sa bivšom ženom, progovorio i o novoj devojci…

"Ne znam da li je Ana bila pijana, nisam joj radio: Alko-test!": Rasta o sukobu sa bivšom ženom, progovorio i o novoj devojci…

Blic 09.11.2022
Reper Stefan Đurić Rasta snimio je svoju novu pesmu, ali i spot sa popularnim jutjuberom Đotom. On je sada progovorio i o ćerkici Tari, koju uči da se ničega ne boji, ali i bivšoj supruzi Ani Nikolić, koja ga je na svom Instagram profilu optužila… »
"Ne znam da li je Ana bila pijana, nisam joj radio alko-test!" Rasta o sukobu sa bivšom ženom, a evo šta kaže o…

"Ne znam da li je Ana bila pijana, nisam joj radio alko-test!" Rasta o sukobu sa bivšom ženom, a evo šta kaže o…

Kurir 09.11.2022
Reper Stefan Đurić Rasta na poromociji nove pesme, koju je posvetio našoj fudbalskoj reprezentaciji za Svetsko prvenstvo u Kataru, progovorio je o saradnji sa Natašom Bekvalac, ali i Ani Nikolić. "Svaka čast, mnogo je teško. Žena toliko godina… »
Ne znam da li je Ana bila pijana tada! Rasta progovorio o sukobu sa bivšom suprugom - "Iz roditeljske ljubavi neću..."

Ne znam da li je Ana bila pijana tada! Rasta progovorio o sukobu sa bivšom suprugom - "Iz roditeljske ljubavi neću..."

Mondo 09.11.2022
Stefan Đurić Rasta progovorio o sukobu i prozivkama koje je na njegov račun iznela Ana Nikolić. Stefan Đurić Rasta progovorio o sukobu i prozivkama koje je na njegov račun iznela Ana Nikolić. Ana Nikolić sve je šokirala kada je na Instagramu… »

Vesti dana »

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 1 satjoš 40 povezanih
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 2 satajoš 37 povezanih