Povezane vesti

"Spreman sam sa tobom da idem do kraja" Zola priznao Aniti osećanja, ona zabrinuta! Otkrila da ju je Miljana čupala (video)

"Spreman sam sa tobom da idem do kraja" Zola priznao Aniti osećanja, ona zabrinuta! Otkrila da ju je Miljana čupala (video)

Kurir 09.11.2022
Anita Stanojlović skrenula je pažnju Lazaru Čoliću Zoli na stvari koje mora da uradi, kako bi stupila u vezu sa njim. - Razmisli kako i šta želiš, ja sam spreman da idem do kraja. Mogao sam da kažem da je sve ovo sa tobom igra. Nisi mi sp*dnja i… »
Ivan Marinković osuo paljbu po Bebici i porodici Kulić! Macanović i Marija upali u studio i žestoko mu odbrusili, potpuni…

Ivan Marinković osuo paljbu po Bebici i porodici Kulić! Macanović i Marija upali u studio i žestoko mu odbrusili, potpuni…

Kurir 09.11.2022
Ivan Marinković progovorio je o svom sinu Željku, porodici Kulić i Nenadu Macanoviću Bebici. - Marija je pametna žena, rodila je troje dece, zna da o njenom unuku mora da se brine. Ja sam otac, tako je upisano. Ćutao sam na sve to. Dete dobija… »
"Sa zolom kao da je nadrogirana, to nije ona": Marija tešila Bebicu zbog Miljane: Skovala pakleni plan kako da je vrati

"Sa zolom kao da je nadrogirana, to nije ona": Marija tešila Bebicu zbog Miljane: Skovala pakleni plan kako da je vrati

Blic 09.11.2022
Marija Kulić pričala je o ćerki Miljani Kulić i Lazaru Čoliću Zoli sa bivšim dečkom njene naslednice, Nenadom Macanovićem Bebicom. - Juče kada me je gledala na sastanku, ja znam kako joj je bilo - rekao je Bebica. - Ti, bre, grešiš jer joj… »

Vesti dana »