Povezane vesti

Luna Đogani izgubila bebu

Luna Đogani izgubila bebu

Vesti online 09.11.2022
Luna Đogani objavila je na svom Jutjub kanalu da je izgubila bebu. Ona i njen partner Marko su za ovo saznali pre nekoliko dana, te su otkrili i šta se dogodilo. Kako su naveli, prema rečima doktora sve se desilo zbog virusa, koji je protrčao kroz… »
"Bog zna zašto se ovo desilo": Anabela se oglasila nakon vesti da je Luna izgubila bebu - Žao mi je što prolazi kroz to

"Bog zna zašto se ovo desilo": Anabela se oglasila nakon vesti da je Luna izgubila bebu - Žao mi je što prolazi kroz to

Mondo 09.11.2022
Anabela Atijas se oglasila nakon saznanja da je njena ćerka Luna u ranim nedeljama druge trudnoće izgubila bebu. Anabela Atijas se oglasila nakon saznanja da je njena ćerka Luna u ranim nedeljama druge trudnoće izgubila bebu. Luna Đogani saopštila… »
Izgubili smo je, srce njeno je prestalo da kuca… Najtužnije vesti stižu iz doma Lune i Marka

Izgubili smo je, srce njeno je prestalo da kuca… Najtužnije vesti stižu iz doma Lune i Marka

Svet & Skandal 09.11.2022
Luna izgubila bebu, potvrdio je par putem Jutjub kanala Luna Đogani i njen suprug M arko Miljković tužnu vest objavili su na svom Jutjub kanalu i izneli detalje. Naime, podelili su sa svojim pratiocima da su izgubili ovu trudnoću… – Svašta smo… »
Luna Đogani izgubila bebu: Potresne vesti saopštila sa suprugom - "Bila sam jako loše, srce je prestalo da kuca..."

Luna Đogani izgubila bebu: Potresne vesti saopštila sa suprugom - "Bila sam jako loše, srce je prestalo da kuca..."

Mondo 09.11.2022
Luna Đogani saopštila da je izgubila bebu, pa otkrila sa čime se sve suočila. Luna Đogani saopštila da je izgubila bebu, pa otkrila sa čime se sve suočila. Luna Đogani nedavno je sa svojim pratiocima podelila da je u drugom stanju i na svom… »

Vesti dana »