Povezane vesti
Proglašenjem pobednika završena 18. "Slobodna zona": Priznanja za borbu žene, radničke muke, dečake u sirotištu...
Blic 09.11.2022
“Utama” Alehandra Loajse Grisija i Vera sanja more Kaltrine Krasnići proglašeni su za najbolje angažovane filmove međunarodnog, odnosno regionalnog programa 18. Slobodne zone. Svečanim proglašenjem nagrada, zasluženim aplauzom za one koji su svojim radom… »
Zatvoren filmski festival "Slobodna zona": Dodeljene i nagrade
Telegraf 09.11.2022
Fimovi prikazani u 18. "Slobodnoj zoni" od 3. do 8. novembra u Beogradu, Novom Sadu i Nišu. Filmski festival " Slobodna zona" sinoć je zatvoren proglašenjem nagrada i prikazivanjem filma "Raj za karaoke" u prisustvu finskog reditelja Einarija Pakanena, u… »
Vesti dana »
Spajić nakon što je Vučić rekao da će predložiti da ceo Zapdni Balkan uđe u EU zajedno: Crna Gora će biti u EU 2028. godine, tu čekamo ostale
Nova pre 11 minutajoš 7 povezanih
Četiri saobraćajne nezgode u Beogradu: Povređeno sedam osoba, nekoliko teško
Euronews pre 36 minutajoš 9 povezanih
(Video) Pokrenuta operacija velikih razmera! Počela razmena vatre, ispaljene rakete: Novi rat eskalira, stotine hiljada ljudi već je pobeglo
Blic pre 21 minutajoš 4 povezane
Proleće usred decembra: Ujutru slab mraz, a onda sunce i rast temperature
Alo pre 11 minutajoš 6 povezanih



