Povezane vesti

Potera za napadačem iz Požeške u toku: Pucao u Dejana (18) i pobegao, veruje se da je reč o sukobu navijača

Potera za napadačem iz Požeške u toku: Pucao u Dejana (18) i pobegao, veruje se da je reč o sukobu navijača

Telegraf 10.11.2022
Dejan je, kako je Telegraf prvi pisao, posle upucavanja otpuzao je u kafić i rekao: "Ubi me Cigan" Potera za napadačem na Dejana G. (18) koji je juče ranjen na semaforu u Požeškoj ulici i dalje traje. Policija je skinula nadzorne kamere, a pripadnici… »
Mladić upucan u sukobu navijača? Novi detalji pucnjave na Banovom Brdu: Dejan krvav ispuzao iz automobila

Mladić upucan u sukobu navijača? Novi detalji pucnjave na Banovom Brdu: Dejan krvav ispuzao iz automobila

Blic 10.11.2022
Dejan G. (18) koji je juče ranjen u pucnjavi na Banovom Brdu oporavlja se u Urgentnom centru i prema proceni lekara već za dva-tri dana može biti saslušan na okolnosti napada. Kako prenose mediji, prvi rezultati istrage govore da je motiv pucnjave… »
"Ubi me Cigan": Ovo su prve reči koje je Dejan (18) izgovorio nakon upucavanja u Požeškoj

"Ubi me Cigan": Ovo su prve reči koje je Dejan (18) izgovorio nakon upucavanja u Požeškoj

Telegraf 10.11.2022
Prema nezvaničnim informacijama, na osnovnu njegove izjave, sve ukazuje da se radi o navijaču Crvene Zvezde. Dejan G. (18) koji je juče ranjen na semaforu u Požeškoj ulici, kako Telegraf saznaje, posle upucavanja otpuzao je u kafić i rekao: "Ubi me… »

Vesti dana »