Povezane vesti

Užas u Pančevu: Trudnicu u devetom mesecu udario auto, beba preminula

Užas u Pančevu: Trudnicu u devetom mesecu udario auto, beba preminula

Telegraf 10.11.2022
Trudnica je vozila električni trotinet. U Pančevu oko 1 sat iza ponoći pre dva dana, kako saznaje Telegraf, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je auto udario trudnicu (24) koja je vozila električni trotinet. Beba je odmah preminula, a… »
Tragedija u Pančevu: Trudnicu u devetom mesecu udario automobil, beba preminula

Tragedija u Pančevu: Trudnicu u devetom mesecu udario automobil, beba preminula

Kurir 10.11.2022
U Pančevu oko 1 sat iza ponoći dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je auto udario trudnicu (24) koja je vozila električni trotinet. Beba je odmah preminula, a njoj se lekari bore za život. Kako se nezvanično saznaje, ona je bila u… »
Užas u Pančevu: Trudnicu u devetom mesecu udario auto, beba preminula, njoj se bore za život

Užas u Pančevu: Trudnicu u devetom mesecu udario auto, beba preminula, njoj se bore za život

Nova 10.11.2022
U Pančevu oko 1 sat iza ponoći, kako saznaje Telegraf, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je auto udario trudnicu (24) koja je vozila električni trotinet. Beba je odmah preminula, a njoj se bore za život, prenosi „ Telegraf„. Kako se… »
Majka pretučenog dečaka za kurir TV: Niko od roditelja nije pozvao da pita kako je mom sinu i meni ti ljudi za mene nemaju…

Majka pretučenog dečaka za kurir TV: Niko od roditelja nije pozvao da pita kako je mom sinu i meni ti ljudi za mene nemaju…

Kurir 10.11.2022
Aleksin zakon još uvek nije donet, a izgleda da je preko potreban. U prilog tome govori i nedavni slučaj brutalnog vršnjačkog nasilja. U Vranju u dečijoj igraonici, grupa dece je krvnički pretukla osmogodišnjeg dečaka koji se posle toga žalio na… »
Saslušan vozač koji je u Pančevu udario trudnicu (24), priznao da je "došlo do kontakta": Beba preminula

Saslušan vozač koji je u Pančevu udario trudnicu (24), priznao da je "došlo do kontakta": Beba preminula

Telegraf 10.11.2022
Daljom istragom i veštačenjima će se utvrditi detalji ove tragedije. Vozač koji je pre dva dana svojim vozilom udario trudnicu na trotinetu saslušan je u Osnovnom javnom tužilaštvu u Pančevu. Vozač ima 19 godina i na saslušanju je priznao da je… »

Vesti dana »