Povezane vesti

Karleuša u stajlingu od 8.490 €! U ruci tašnica od 2.200 €, a kad je spomenula honorar za novogodišnju noć svi se…

Karleuša u stajlingu od 8.490 €! U ruci tašnica od 2.200 €, a kad je spomenula honorar za novogodišnju noć svi se…

Kurir 10.11.2022
Jelena Karleuša stigla u jedan prestonički hotel gde treba da održi konferenciju za medije povodom novogodišnjeg koncerta. Karleuša je došla i velikom stilu, a na sebi je ima dugački "balensiaga" kaput u bež boji, koji košta 2.790 evra, tašnu… »
Jelena Karleuša žestoko udarila na Miloša Bikovića: "u kom je, bre, on filmu?!" Uplašio se kada me je video... (video)

Jelena Karleuša žestoko udarila na Miloša Bikovića: "u kom je, bre, on filmu?!" Uplašio se kada me je video... (video)

Kurir 10.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša održala je konferenciju za medije povodom predstojećeg novogodišnjeg nastupa za koji je najavila, a tom prilikom progovorila je o Milošu bikoviću i glumcima. Karleuša se nedavno našla u žiži interesovanja kada je… »
Karleuša žestoko isprozivala glumce: Serije su im glupe, oni su foliranti, ne bih im dala ni 3 dinara VIDEO

Karleuša žestoko isprozivala glumce: Serije su im glupe, oni su foliranti, ne bih im dala ni 3 dinara VIDEO

Nova 10.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša održala je konferenciju za medije povodom predstojećeg novogodišnjeg nastupa. Prilikom razgovora sa novinarima, istakla je da je najviše nerviraju domaći glumci. Zamera im, kako kaže, to što se „foliraju“, a tvrdi i… »
Karleuša o novom sukobu sa Darom Bubamarom: Koleginica joj zabola nož u leđa, a ona je rekla samo jedno VIDEO

Karleuša o novom sukobu sa Darom Bubamarom: Koleginica joj zabola nož u leđa, a ona je rekla samo jedno VIDEO

Nova 10.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša održala je konferenciju za medije povodom predstojećeg novogodišnjeg nastupa. Prilikom razgovora sa novinarima osvrnula se i na novi sukob sa koleginicom Darom Bubamarom. Karleuša je Bubamaru otpratila sa Instagrama, a Dara… »
U kom je bre on filmu?! Jelena Karleuša žestoko udarila na Miloša Bikovića - "Sreli smo se, bežao je od mene!"

U kom je bre on filmu?! Jelena Karleuša žestoko udarila na Miloša Bikovića - "Sreli smo se, bežao je od mene!"

Mondo 10.11.2022
Jelena Karleuša još jednom žestoko komentarisala Miloša Bikovića, ali i glumački svet. Jelena Karleuša još jednom žestoko komentarisala Miloša Bikovića, ali i glumački svet. Jelena Karleuša održala je veliku konferenciju za medije povodom… »
Karleuša pokidala u stajlingu od 5.500 evra! Otkrila honorar za najluđu noć i pozdravila poresku!

Karleuša pokidala u stajlingu od 5.500 evra! Otkrila honorar za najluđu noć i pozdravila poresku!

Mondo 10.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša na promociji nastupa za Novu godinu otkrila honorar i pokazala skupocenu garderobu. Pevačica Jelena Karleuša na promociji nastupa za Novu godinu otkrila honorar i pokazala skupocenu garderobu Jelena Karleuša je u jednom… »

Vesti dana »