Povezane vesti

Vučić: Sankcije Rusiji samo ako imamo 'Damoklov mač' nad glavom

Vučić: Sankcije Rusiji samo ako imamo 'Damoklov mač' nad glavom

Slobodna Evropa 10.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi Srbija možda mogla da promeni stav o uvođenju sankcija Rusiji samo ako joj, kako je rekao, nad glavom bukvalno bude visio Damoklov mač. On je odgovarajući na pitanja novinara u Parizu rekao da to… »
Zabrinutost i neizvesnost oko Kosova ostaju i posle „najvažnijeg“ sastanka

Zabrinutost i neizvesnost oko Kosova ostaju i posle „najvažnijeg“ sastanka

N1 Info 10.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti borave u Parizu, na poziv francuskog predsednika Emanuela Makrona. Iako se činilo da će učešće na Mirovnom forum biti prilika da se spuste tenzije nakon izlaska Srba iz institucija… »
E, vidite da ne moram! Vučić upravo iz Pariza poslao do sada najjaču poruku o sankcijama Rusiji

E, vidite da ne moram! Vučić upravo iz Pariza poslao do sada najjaču poruku o sankcijama Rusiji

Sputnik 10.11.2022
Nije Srbija pre 270 dana donela zaključke da poštuje međunarodno pravo i da ne uvodi sankcije Rusiji da bismo ih pročitali na konferenciji za novinare nego da bi taj stav ušao u istoriju. Da jedna mala ponosna zemlja može da odbrani svoju slobodu… »
Vučić: Ne verujem da će doći do sastanka s Kurtijem, ja sam spreman

Vučić: Ne verujem da će doći do sastanka s Kurtijem, ja sam spreman

RTK 10.11.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Parizu da ne veruje da će doći do sastanka između njega i Aljbina Kurtija, ali da je uvek spreman za to. Na pitanje novinara da li je predsednik Francuske Makron imao neki predlog za izlazak iz… »

Vesti dana »