Povezane vesti

Grci besni na Partizan i KSS, uputili zvaničnu žalbu!

Grci besni na Partizan i KSS, uputili zvaničnu žalbu!

Sportske.net 11.11.2022
Odluka Partizana da samo reprezentativcima Srbije dozvoli nastup za nacionalni tim tokom aktuelnog novembarskog ''prozora'' kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, a da to ne odobri reprezentativcu Grčke Janisu Papapetruu, ili reprezentativcu Izraela Jamu… »
Iz košarkaškog Saveza grčke besni: Ljuti zbog odluke Partizana – „Ovo nije fer!“

Iz košarkaškog Saveza grčke besni: Ljuti zbog odluke Partizana – „Ovo nije fer!“

Hot sport 11.11.2022
Grcima se nije svidela odluka crno-belih! Košarkaški savez Grčke uputio je zvaničnu žalbu na adresu FIBA, ali i Košarkaškom savezu Srbije zbog toga što Partizan nije dozvolio Joanisu Papapetruu da igra za nacionalni tim u ovom FIBA prozoru. Grci… »
Papapetru otkrio: Partizan mi nije dozvolio da igram za reprezentaciju

Papapetru otkrio: Partizan mi nije dozvolio da igram za reprezentaciju

Nova 11.11.2022
Grk želeo da igra za nacionalni tim. Grčki reprezentativac Janis Papapetru koji igra za Partizan, pričao je za grčke medije o neigranju za nacionalni tim. Papetru je sa Partizanom doživeo poraz u meču sedmog kola Evrolige na gostovanju Olimpijakosu… »
Papapetru otkrio: Partizan mi zabranio da igram za Grčku

Papapetru otkrio: Partizan mi zabranio da igram za Grčku

Euronews 11.11.2022
Košarkaš Partizana Joanis Papapetru istakao je da nije dobio dozvolu kluba da pomogne nacionalnom timu Grčke u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Izabranici Dimitrisa Itudisa igraju danas sa Letonijom, dok će u ponedeljak odmeriti snage sa… »
Papapetru tužan: "Partizan me nije pustio da igram za reprezentaciju"

Papapetru tužan: "Partizan me nije pustio da igram za reprezentaciju"

Sportske.net 11.11.2022
Košarkaš Partizana Janis Papapetru rekao je da ne tužan zbog činjenice da ne može da pomogne nacionalnom timu ovom prozoru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Papapetru je u razgovoru za "Jurohups" posle meča Olimpijakosa i Partizana u Atini rekao… »
Partizan zabranio igraču da igra za reprezentaciju! "Tužan sam zbog toga, čudna situacija"

Partizan zabranio igraču da igra za reprezentaciju! "Tužan sam zbog toga, čudna situacija"

Mondo 11.11.2022
Janis Papapetru neće moći da igra za reprezentaciju Grčke u kvalifikacijama za Mundobasket, potvrdio je sam košarkaš. Janis Papapetru neće moći da igra za reprezentaciju Grčke u kvalifikacijama za Mundobasket, potvrdio je sam košarkaš. Grčki… »
"Partizan mi je zabranio da igram za reprezentaciju": Košarkaš crno-belih šokirao izjavom

"Partizan mi je zabranio da igram za reprezentaciju": Košarkaš crno-belih šokirao izjavom

Večernje novosti 11.11.2022
Košarkaški klub Partizan ubedljivo je poražen u sedmom kolu Evrolige u Pireju, protiv Olimpijakosa, rezultatom 87:58. Desetkovani crno-beli uspevali su da pariraju crveno-belima samo dve četvrtine, nakon čega se osetio umor i izostanak čak… »
„Odluka Partizana da ne igramo za reprezentaciju, osim srpskih igrača“: Papapetru o kvalifikacijama za SP u košarci

„Odluka Partizana da ne igramo za reprezentaciju, osim srpskih igrača“: Papapetru o kvalifikacijama za SP u košarci

Danas 11.11.2022
Košarkaš Partizana Janis Papapetru posle meča sa Olimpijakosom u razgovoru sa grčkim novinarima pričao je i o izostanku iz državnog tima u novembarskom kvalifikacionom FIBA „prozoru“ za plasman na Svetsko prvenstvo. Iskusni krilni košarkaš… »

Vesti dana »