Povezane vesti

Odbegli panter viđen i u drugom selu kod Apatina?! Petar ubeđen da je zver bila nečiji kućni ljubimac

Odbegli panter viđen i u drugom selu kod Apatina?! Petar ubeđen da je zver bila nečiji kućni ljubimac

Kurir 11.11.2022
Petar Sladić prvi je stanovnik Apatina koji je javno priznao da je ugledao odbeglog crnog pantera zbog koga su JP "Vojvodina šume" izdale i zvanično upozorenje građanima da se čuvaju. Sladić je već ispričao da su pantera kolega i on ugledali još… »
"Znam šta sam video, znam da je velika mačketina": Poljoprivrednik iz Apatina tvrdi da je video crnog pantera na njivi

"Znam šta sam video, znam da je velika mačketina": Poljoprivrednik iz Apatina tvrdi da je video crnog pantera na njivi

Euronews 11.11.2022
Vojvodinašume izdale su juče upozorenje da je u atarima sela nedaleko od Apatina primećen crni panter i pozvale građane da budu oprezni i prijave policiji ukoliko primete životinju. U Šumskoj upravi u Apatinu napominju da do sada nisu uočili bilo… »
Pantera su ranije videli i u Kupusini, bio je nečiji "kućni ljubimac": Telegraf sa Petrom koji je ugledao zver

Pantera su ranije videli i u Kupusini, bio je nečiji "kućni ljubimac": Telegraf sa Petrom koji je ugledao zver

Telegraf 11.11.2022
Treba biti obazriv. Ne bih šetao ovde na primer, pogotovo ne noću, priča Petar. Petar Sladić prvi je stanovnik Apatina koji je javno priznao da je ugledao divlju zver - odbeglog crnog pantera zbog koga su JP "Vojvodina šume" izdale i zvanično… »
Poljoprivrednik iz Apatina: Video sam crnog pantera, u to nema nikakve sumnje

Poljoprivrednik iz Apatina: Video sam crnog pantera, u to nema nikakve sumnje

N1 Info 11.11.2022
Petar Sladić, poljoprivrednik iz Apatina tvrdi za N1 da je crnog pantera video u nedelju, 30. oktobra, prilikom setve na svojoj njivi, na atarskoj tromeđi Apatina, Sonte i Svilojeva. Kaže da nema nikakve sumnje da je u pitanju bio crni panter, jer kao… »
Poljoprivrednik iz Apatina video crnog pantera: „Pogledao je prema nama, zadržao se par minuta i otišao“

Poljoprivrednik iz Apatina video crnog pantera: „Pogledao je prema nama, zadržao se par minuta i otišao“

Nova 11.11.2022
Petar Sladić, poljoprivrednik iz Apatina tvrdi za N1 da je crnog pantera video u nedelju 30. oktobra, prilikom setve na svojoj njivi, na atarskoj tromeđi Apatina, Sonte i Svilajeva. Kaže da nema nikakve sumnje da je u pitanju bio crni panter, jer kao… »
Poljoprivrednik iz Apatina tvrdi da je video crnog pantera! "Došla je do sredine njive, stala i pogledala prema nama"

Poljoprivrednik iz Apatina tvrdi da je video crnog pantera! "Došla je do sredine njive, stala i pogledala prema nama"

Blic 11.11.2022
Petar Sladić, poljoprivrednik iz Apatina tvrdi da je crnog pantera video u nedelju 30. oktobra, prilikom setve na svojoj njivi, na atarskoj tromeđi Apatina, Sonte i Svilajeva. Kaže da nema nikakve sumnje da je u pitanju bio crni panter, jer kao bivši… »

Vesti dana »