Povezane vesti

Pao u nesvest uživo u programu, SAD se prvi put oglasio! Voditelj o povredama koje je zadobio - "Moraću malo da mirujem"

Pao u nesvest uživo u programu, SAD se prvi put oglasio! Voditelj o povredama koje je zadobio - "Moraću malo da mirujem"

Mondo 11.11.2022
Marku Đedoviću je ukazana hitna lekarska pomoć, a nakon što je završio ss svim potrebnim pregledima otkrio je u kakvom je zdravstvenom stanju. Marku Đedoviću je ukazana hitna lekarska pomoć, a nakon što je završio ss svim potrebnim pregledima… »
"Odjednom mi se slošilo, slomio sam ruku kad sam pao": Đedović se oglasio nakon što se onesvestio usred emisije: "Imam…

"Odjednom mi se slošilo, slomio sam ruku kad sam pao": Đedović se oglasio nakon što se onesvestio usred emisije: "Imam…

Blic 11.11.2022
Bivši rijaliti učesnik je sinoć pao u nesvest usred emisije, nakon čega mu je hitno ukazana pomoć, a sada se po prvi put oglasio i rekao kako se oseća. Marku Đedoviću se slošilo tokom vođenja emisije, zbog čega ga je obezbeđenje izvelo iz… »
Đedović pao u nesvest dok je uživo vodio emisiju: Stropošto se na pod, povredio glavu, a evo kako se sad oseća

Đedović pao u nesvest dok je uživo vodio emisiju: Stropošto se na pod, povredio glavu, a evo kako se sad oseća

Kurir 11.11.2022
Neočekivana drama desila se u kampu "Prvog benda Srbije" kada je voditelj Marko Đedović pao u nesvest uživo u emisiji. Đedović se prvo požalio da mu je loše, a sekund kasnije izgubio je svest. - Jao, ljudi, vrti mi se, daj mi samo malo vode -… »
Marko Đedović se srušio usred emisije uživo: Obezbeđenje ga odmah izvelo, zadobio ozbiljne povrede

Marko Đedović se srušio usred emisije uživo: Obezbeđenje ga odmah izvelo, zadobio ozbiljne povrede

Blic 11.11.2022
Marko Đedović večeras je pao u nesvest usred emisije, nakon čega mu je hitno ukazana pomoć. Đedoviću se odjednom slošilo, te je izgubio svest i srušio se pred svima u kampu. Odmah su mu pritrčali da mu pomognu, a brzo su uleteli pripadnici… »

Vesti dana »