Povezane vesti

Piksi prekinuo partizanovu tradiciju: Prvi put u istoriji kluba, ‘crno-beli’ nemaju svog predstavnika!

Piksi prekinuo partizanovu tradiciju: Prvi put u istoriji kluba, ‘crno-beli’ nemaju svog predstavnika!

Hot sport 11.11.2022
Vest koja će sigurno zasmetati ‘crno-belima’! Po prvi put u istoriji Partizana, ‘crno-beli’ neće imati svog predstavnika u našoj reprezentaciji. Odlukom selektora Dragana Stojkovića Piksija, jedini fudbaler iz domaćeg šampionata koji je… »
Piksijev SPISAK za Katar Bez "padobranaca" i iznenađenja - Evo ko nedostaje

Piksijev SPISAK za Katar Bez "padobranaca" i iznenađenja - Evo ko nedostaje

Alo 11.11.2022
Selektor Dragan Stojković Pikis odabrao je 26 igrača za Svetsko prvenstvo, a spisak je bio očekivan. Nije Stojković menjao, dao je šansu proverenim igračima, a o svega nekoliko imena može da se diskutuje. U odnosu na poslednji spisak otpali su… »
Piksi ga vodi u Katar, a njegov telefon se odmah usijao! Babić za MONDO: Nisam još svima odgovorio, presrećan sam!

Piksi ga vodi u Katar, a njegov telefon se odmah usijao! Babić za MONDO: Nisam još svima odgovorio, presrećan sam!

Mondo 11.11.2022
Defanzivac španske Almerije Srđan Babić našao se na spisku putnika za Katar. Defanzivac španske Almerije Srđan Babić našao se na spisku putnika za Katar. Poznat je spisak Srbije za Svetsko prvenstvo, Dragan Stojković objavio je listu od 26… »
Italijani će navijati za Srbiju na Mundijalu?! ''Sada znamo koji je naš tim!''

Italijani će navijati za Srbiju na Mundijalu?! ''Sada znamo koji je naš tim!''

Sportske.net 11.11.2022
Od trenutka kada je selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi objavio spisak 26 igrača na koje računa za Mundijal u Kataru, sve veći broj Italijana se izjašnjava da će navijati za Stojkovićeve ''orlove''. Među njima je i pevač grupe… »
Nije im svejedno: Nakon što je izašao Piksijev spisak oglasio se brazilski novinar – svestan je snage srpskog tima!

Nije im svejedno: Nakon što je izašao Piksijev spisak oglasio se brazilski novinar – svestan je snage srpskog tima!

Hot sport 11.11.2022
Zaista izgleda moćno. Danas oko 13 časova selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, saopštio je konačni spisak putnika na Svetsko prvenstvo u Kataru. Piksi se odlučio na proverene snage koje su i iznele veći deo… »
Eraković: Poziv na SP velika čast, opravdaću poverenje

Eraković: Poziv na SP velika čast, opravdaću poverenje

Sportski žurnal 11.11.2022
Eraković ima 21 godinu, prošao je sve mlađe selekcije Srbije, a za A tim debitovao je 2. juna protiv Norveške u Ligi nacija. - Velika mi je čast što ću imati priliku da predstavljam svoju zemlju na Mondijal u Kataru -najvećoj fudbalskoj smotri na… »
Eraković nakon što je dobio poziv za SP u Kataru: ‘Velika mi je čast – Daću svoj maksimum da opravdam ukazano…

Eraković nakon što je dobio poziv za SP u Kataru: ‘Velika mi je čast – Daću svoj maksimum da opravdam ukazano…

Hot sport 11.11.2022
Biće ovo veliko iskustvo za njega! Crvena zvezda će imati svog predstavnika na Svetskom prvenstvu u Kataru, s obzirom da se na spisku od 26 igrača kada je reč o reprezentaciji Srbije našao i defanzivac – Strahinja Eraković. – Velika mi je čast… »
Piksi je jedino njega pozvao iz Superlige: Odigrao 15 minuta za "orlove", ali bilo je dovoljno da ga ubedi za Katar!

Piksi je jedino njega pozvao iz Superlige: Odigrao 15 minuta za "orlove", ali bilo je dovoljno da ga ubedi za Katar!

Mondo 11.11.2022
Strahinja Eraković je srećan zbog poziva za Svetsko prvenstvo u Kataru. Strahinja Eraković je srećan zbog poziva za Svetsko prvenstvo u Kataru. Dragan Stojković objavio je danas konačan spisak Srbije za Svetsko prvenstvo u Kataru, a na njemu našao… »

Vesti dana »