Povezane vesti
Smršao sam 20 KG, danima smo bili sa leševima! Aleksandar o hororu u ruskom zarobljeništvu: Sve je počelo zbog telefona!
Mondo 11.11.2022
Pošto nije bilo vode za piće, počupali su cevi za grejanje, odakle su pokušali da piju vodu. Pošto nije bilo vode za piće, počupali su cevi za grejanje, odakle su pokušali da piju vodu. Ukrajinac Aleksandar proveo je 54 dana u zatočeništvu ruskih snaga… »
Ukrajinac proveo 54 dana u ruskom zarobljeništvu: ‘Danima smo boravili s leševima’
Al Jazeera 11.11.2022
Aleksander navodi da je izgubio 20 kilograma zbog nedostatka hrane i stresa koji je doživio dok je bio zatvoren u školskoj zgradi u oblasti Herson. Ukrajinac Aleksander proveo je 54 dana u zarobljeništvu ruskih snaga u oblasti Herson u Ukrajini, gdje se… »
Vesti dana »

Fudbaler Zvezde pretučen, Arnautović istrčao iz svlačionice: Skandal na Kipru zbog kojeg je Milojević besan
Mondo pre 3 satajoš 18 povezanih

Sorensen: Pažljivo sam saslušao sagovornike u Beogradu i naglasio značaj normalizacije
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Konsultacije: Minić: Za nedelju dana Republika Srpska bi trebalo da dobije novu vladu
Blic pre 1 satjoš 1 povezana