Повезане вести
Масовни протести у Ирану, демонстранти обележавају "Крвави петак"
Еуроневс 11.11.2022
Хиљаде Иранаца протестовало је данас на југоистоку земље како би обележили сећање на жртве напада снага безбедности на демонстранте 30. септембра познате као "Крвави петак". Међународна организација за заштиту људских права… »
Протестима у Ирану обележен "Крвави петак"
РТС 11.11.2022
Хиљаде Иранаца протестовало је на југоистоку земље како би обележили нападе снага безбедности на демонстранте 30. септембра познате као "Крвави петак". Међународна организација за заштиту људских права Амнести интернешенел је… »
Вести дана »
Вучић: Надам се да ће шатори испред парламента бити склоњени до Нове године
Бета пре 33 минутајош 36 повезаних
Лавров: 'Национализација НИС-а могућа под одређеним условима'; Вучић: 'Једва чекам да чујем идеје Русије'
BBC News пре 33 минутајош 44 повезане
"Јакну ћу да носим наредна три дана", Вучић у Нишу: "Само минут касније схватио сам да су печеница и пита са сиром најбољи чајеви" које смо пробали (фото)
Блиц пре 1 сатјош 43 повезане
Малолетник уз претњу ножем опљачкао старицу од 89 година: Расветљено разбојништво у Ивањици
РИНА пре 1 сатјош 56 повезаних



