Povezane vesti

Kreće od Cicipasa: Može li Novak da izjednači rekord?

Kreće od Cicipasa: Može li Novak da izjednači rekord?

Sport klub 12.11.2022
Prvi utisak posle žreba za ATP finale u Torinu bilo je da grupe nisu ujednačene – u jednoj imamo sedam titula na završnom mastersu, a u drugoj nijednu. Novak Đoković izvukao je Cicipasa, kojeg redovno pobeđuje, ali koji će sigurno imati… »
Slika dana iz Torina - Nadal ''špijunira'' Novaka

Slika dana iz Torina - Nadal ''špijunira'' Novaka

Sportske.net 12.11.2022
U ponedeljak u Torinu počinje završni turnir sezone, a jedan od osmorice učesnika je i naš najbolji teniser Novak Đoković. On se nalazi u grupi sa Stefanosom Cicipasom, Andrejom Rubljovim i Danilom Medvedevim, a prvi meč igraće u ponedeljak od 21… »
Novak: Od starta pun gas, u dobroj sam formi

Novak: Od starta pun gas, u dobroj sam formi

Sport klub 12.11.2022
Novak Đoković kaže da od prvog poena završnog turnira u Torinu mora da bude na maksimumu. Đoković je u grupi sa Cicipasom, Medvedevom i Rubljovom, a prvi meč igra u ponedeljak od 21.00 sa Cicipasom, uz direktni prenos na Sport klubu. „Igrali smo… »
"Nisam mlad kao ostali momci": Đoković govorio o šansama na Završnom mastersu

"Nisam mlad kao ostali momci": Đoković govorio o šansama na Završnom mastersu

Večernje novosti 12.11.2022
NOVAK Đoković nastupaće na završnom mastersu u Torinu gde od sebe traži maksimalno zalaganje. FOTO: Tanjug/AP Srpski teniser nadmetanje kreće u ponedeljak od 21.00 u duelu sa Stefanosom Cicipasom, a u grupi su još Danil Medvedev i Andrej Rubljov. u… »
Nole juri Federerov rekord, prva prepreka - Cicipas!

Nole juri Federerov rekord, prva prepreka - Cicipas!

Sportske.net 12.11.2022
Srpski teniser Novak Đoković u ponedeljak uveče počinje takmičenje na završnom ATP turniru u Torinu i borbu za šestu titulu. Đoković će u prvom kolu Crvene grupe u ponedeljak od 21 čas igrati protiv Grka Stefanosa Cicipasa. Srpski teniser će u… »
"Za mene je Novak Đoković najbolji na svetu: Učesnik Završnog mastersa u Torinu začepio usta celom svetu

"Za mene je Novak Đoković najbolji na svetu: Učesnik Završnog mastersa u Torinu začepio usta celom svetu

Večernje novosti 12.11.2022
Od 13. do 20. novembra, najbolji teniseri sveta u Torinu će učestvovati na Završnom mastersu, a Novak Đoković juri šestu titulu, čime bi se izjednačio sa Rodžerom Federerom na večnoj listi. FOTO: AP/Tanjug Ipak, Đoković na sever Italije stiže… »
Novak želi šestu krunu: U nedelju počinje Završni ATP turnir u Torinu (foto)

Novak želi šestu krunu: U nedelju počinje Završni ATP turnir u Torinu (foto)

Večernje novosti 11.11.2022
KRALJ je stigao na poprište bitaka koje će staviti tačku na tenisku 2022. godinu. FOTO: Profimedija Novak Đoković, trenutno osami igrač sveta, a po mnogima i najbolji svih vremena, napad na šestu krunu završnog ATP turnira u Torinu (13-20… »

Vesti dana »