Povezane vesti
Vučić objavio ovonedeljnog pobednika konkursa "Naša najlepša Srbija"
Telegraf 12.11.2022
Vučić je objavio novu pobedničku fotografiju konkursa "Naša najlepša Srbija" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na Instagramu ovonedeljnu pobedničku fotografiju konkursa "Naša najlepša Srbija". U pitanju je slika sa Perućca, autorke… »
Vučić objavio pobedničku fotografiju za ovu nedelju
Dnevnik 12.11.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na Instagramu pobedničku fotografiju za ovu nedelju, u okviru konkursa "Naša najlepša Srbija", a reč je o fotografiji Perućca, autorke Dragane Macure. “Dragi naši, za vas smo ove nedelje… »
Vesti dana »

Privođenja ispred SO Zaječar: Tenzije u sali, ulazili i muškarci s fantomkama
N1 Info pre 2 satajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
N1 Info pre 5 satijoš 8 povezanih

Šapić najavio otvaranje Trga republike, Terazija i Vasine do 1. septembra: Saobraćaj zavisi od blokade kod Pionirskog parka
Nedeljnik pre 38 minutajoš 21 povezana

Pljuskovi sa grmljavinom popodne očekuju ove delove Srbije: Na udaru će biti tri okruga
Telegraf pre 2 satajoš 27 povezanih