Povezane vesti

Uhapšen bokser, bivši učesnik Zadruge, u velikoj akciji policije

Uhapšen bokser, bivši učesnik Zadruge, u velikoj akciji policije

Telegraf 12.11.2022
Marko je poznat kao bokser i učesnik rijalitija. Bokser, Marko C., poznat javnosti i kao nekadašnji učenik "Zadruge" i službenik Policijske stanice Novi Beograd Nikola Đ. uhapšeni su zbog sumnje da su proveravali službeno vozilo MUP-a koje je… »
"Sve je lagao!" Barbara Bobak se oglasila posle hapšenja boksera koji je sarađivao sa "vračarcima"! Evo šta kaže!

"Sve je lagao!" Barbara Bobak se oglasila posle hapšenja boksera koji je sarađivao sa "vračarcima"! Evo šta kaže!

Kurir 12.11.2022
Bokser Marko Cvetićanin uhapšen je zbog sumnje da je sa partnerom proveravao službeno vozilo MUP-a koje je preksinoć korišćeno u akciji hapšenja pripadnika organizovane kriminalne grupe Nikole Vušovića, poznate kao "Vračarci". Marka su… »
Ne znam zašto me je spominjao, jednom sam ga videla u životu! Pevačica progovorila o hapšenju učesnika Zaduge

Ne znam zašto me je spominjao, jednom sam ga videla u životu! Pevačica progovorila o hapšenju učesnika Zaduge

Mondo 12.11.2022
Barbara Bobak, koja se navodno družila sa uhapšenim Markom Cvetićaninom, otkrila sve što zna o nekadašnjem učesniku rijalitija. Barbara Bobak, koja se navodno družila sa uhapšenim Markom Cvetićaninom, otkrila sve što zna o nekadašnjem učesniku… »
Ovo je uhapšeni rijaliti učesnik Marka Cvetićanina su povezivali sa jednom pevačicom

Ovo je uhapšeni rijaliti učesnik Marka Cvetićanina su povezivali sa jednom pevačicom

Alo 12.11.2022
Marka su povezivali i sa pevačicom Barbarom Bobak. Bokser Marko Cvetićanin poznat javnosti i kao nekadašnji učenik rijalitija "Zadruga" uhapšen je zbog sumnje da je sa partnerom proveravao službeno vozilo MUP-a koje je preksinoć korišćeno u… »
Uhapšeni bokser je član „Levijatana“: Uboden nožem, diskvalifikovan iz rijalitija zbog agresije

Uhapšeni bokser je član „Levijatana“: Uboden nožem, diskvalifikovan iz rijalitija zbog agresije

Nova 12.11.2022
Marko Cvetićanin, bokser koji je poznat javnosti i kao nekadašnji učesnik rijalitija "Zadruga" uhapšen je danas sa policajcem Nikolom Đ. zbog sumnje da su proveravali službeno vozilo MUP-a koje je preksinoć korišćeno u akciji hapšenja pripadnika… »
Uhapšena bivša rijaliti zvezda! Bokser proveravao za "vračarce", vođa grupe blizak sa Radojem Zvicerom!

Uhapšena bivša rijaliti zvezda! Bokser proveravao za "vračarce", vođa grupe blizak sa Radojem Zvicerom!

Mondo 12.11.2022
Bokser Marko C., poznat kao bivši učesnik "Zadruge", jedan je od 17 uhapšenih u kojoj je pala grupa "vračarci"! Bokser Marko C., poznat kao bivši učesnik "Zadruge", jedan je od 17 uhapšenih u kojoj je pala grupa "vračarci"! Bokser Marko C., poznat… »
Izbačen iz Zadruge zbog nasilja i glumio u spotu hit pevačice: Ko je Marko, uhapšeni učesnik srpskog rijalitija?

Izbačen iz Zadruge zbog nasilja i glumio u spotu hit pevačice: Ko je Marko, uhapšeni učesnik srpskog rijalitija?

Mondo 12.11.2022
Otkriven identitet nekadašnjeg učesnika Zadruge koji je jutros uhapšen. Otkriven identitet nekadašnjeg učesnika Zadruge koji je jutros uhapšen Nekadašnji učenik Zadruge Marko Cvetićanin, uhapšen je jutros zbog sumnje da je proveravao službeno… »
Proveo u rijalitiju pola sata i odmah se pobio: Pogledajte incident zbog kojeg je uhapšeni bokser izbačen iz Zadruge!

Proveo u rijalitiju pola sata i odmah se pobio: Pogledajte incident zbog kojeg je uhapšeni bokser izbačen iz Zadruge!

Mondo 12.11.2022
Isplivao snimak Marka Cvetićanina u rijalitiju Zadruga - napao Mirka Gavrića, ostali učesnici ga sprečavali da napravi još veći haos. Isplivao snimak Marka Cvetićanina u rijalitiju Zadruga - napao Mirka Gavrića, ostali učesnici ga sprečavali da… »
Sukobio se u "zadruzi", izbačen nakon pola sata: Ko je uhapšeni bokser: Marka povezivali i sa poznatom pevačicom

Sukobio se u "zadruzi", izbačen nakon pola sata: Ko je uhapšeni bokser: Marka povezivali i sa poznatom pevačicom

Blic 12.11.2022
Bokser i bivši učesnik rijalitija Zadruga Marko Cvetićanin, uhapšen je zajedno sa policijskim službenikom zbog sumnje da su proveravali službeno vozilo MUP-a koje je preksinoć korišćeno u akciji hapšenja pripadnika organizovane kriminalne grupe… »
Ko je bokser i rijaliti učesnik uhapšen sa policajcem: Bio član Levijatana, pa počeo da radi za Vušovića i "vračarce"!

Ko je bokser i rijaliti učesnik uhapšen sa policajcem: Bio član Levijatana, pa počeo da radi za Vušovića i "vračarce"!

Kurir 12.11.2022
Marko Cvetićanin, bokser koji je poznat javnosti i kao nekadašnji učesnik rijalitija "Zadruga" uhapšen je danas sa policajcem Nikolom Đ. zbog sumnje da su proveravali službeno vozilo MUP-a koje je preksinoć korišćeno u akciji hapšenja pripadnika… »

Vesti dana »