Povezane vesti

"Ode na ražanj ako ga mi dohvatimo": Intrenet se usijao zbog odbeglog pantera, Srbi zbijaju šale: "Evo ga posle paprikaša i…

"Ode na ražanj ako ga mi dohvatimo": Intrenet se usijao zbog odbeglog pantera, Srbi zbijaju šale: "Evo ga posle paprikaša i…

Blic 12.11.2022
Vest da je u ataru Apatina viđen panter, od kraja oktobra pa sve do danas unosi strah u živote meštana. Sa druge strane, na društvenim mrežama, Srbi su našli načina da se dobro zabave, te se zbog pojedinih šala ljudi prodržavaju za stomak od… »
„Ode panter na ražanj“: Cela Srbija se sprda zbog zveri koja je zalutala kod Apatina

„Ode panter na ražanj“: Cela Srbija se sprda zbog zveri koja je zalutala kod Apatina

Nova 12.11.2022
Ceo Apatin, ali i šire, podigao se na noge nakon što je u javnosti odjeknula vest da je u obližnjem selu Sonta viđena divlja zverka - crni panter. Mnogi korisnici društvene Tviter svakodnevno pišu o crnom panteru, a dok neki od njih izražavaju… »
"Ode panter na ražanj ako ga mi dohvatimo": Cela Srbija se smeje ovim šalama Apatinaca

"Ode panter na ražanj ako ga mi dohvatimo": Cela Srbija se smeje ovim šalama Apatinaca

Telegraf 12.11.2022
"Vojvođani bi rekli: 'Panter koji hoda nije dovoljno dimljen'", jedan je od komentara na društvenim mrežama. Panter koji je prošle godine primećen u Mađarskoj prešao je granicu i trenutno je na teritoriji Srbije. Stanovnici Vojvodine su u strahu od… »

Vesti dana »