Povezane vesti
Nakon Nove godine struja skuplja za 10 posto
Jugmedia 12.11.2022
Cena struje za domaćinstva i privredu biće, najverovatnije, viša za 10 odsto od januara sledeće godine, objavile su „Novosti“. Privrednici će umesto sadašnjih 95, električnu energiju plaćati 105 evra po megavat-satu, dok će građane… »
Od februara računi za struju skuplji za 10 odsto: Električna energija u našoj zemlji poskupeće u januaru 2023. godine
Glas Zapadne Srbije 12.11.2022
Cena struje za domaćinstva i firme biće, najverovatnije, skuplja 10 odsto, od januara, saznaju "Novosti". To znači da će privrednici umesto sadašnjih 95, električnu energiju plaćati 105 evra po megavat-satu. Za prosečno domaćinstvo koje troši… »
Vesti dana »

Dvojica dečaka napala dete (12) u Skejt parku kod "ušća": Oglasio se MUP: Događaj nije povezan sa blokadom Brankovog mosta
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Evropa stoji iza Ukrajine": Makron posle sastanka sa Zelenskim: "Pozdravljam Trampa i njegove napore ka prekidu vatre"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Arena „u blokadi“: „Pumpanje“, vređa se Vučić i niko neće da bude „ćaci“ (VIDEO)
Danas pre 49 minutajoš 1 povezana

„Ja sam čuo da su nas pustili“: Nedović se posle pobede nad Virtusom osvrnuo na spekulacije o meču u Pireju
Danas pre 2 satajoš 4 povezane