Povezane vesti

Čakar o Partizanu: ''Znam kakvo je sad stanje tamo...''

Čakar o Partizanu: ''Znam kakvo je sad stanje tamo...''

Sportske.net 12.11.2022
Trener fudbalera Novog Pazara Damir Čakar rekao je danas da je utakmica sa Partizanom specifična za njega, a da meč u Beogradu za njegovu ekipu predstavlja veliki ispit i poslednjih 90 minuta u jesenjoj superligaškoj polusezoni. "Partizanova i moja… »
Čakar pred gostovanje „svojima“: „Nije nikakva tajna Partizanova i moja povezanost – moram biti profesionalac!“

Čakar pred gostovanje „svojima“: „Nije nikakva tajna Partizanova i moja povezanost – moram biti profesionalac!“

Hot sport 12.11.2022
Pazarci su savladali crno-bele jednom ove sezone! Fudbaleri Partizana i Novog Pazara sutra će od 15.30 časova odmeriti snage na stadionu u Humskoj. Biće tako spuštena zavesa na ovu polusezonu Mozzart Bet Superlige Srbije i za jedne i za druge… »
Čakar gostuje "svom" Partizanu: Novi Pazar može da se nada, nikakva tajna da sam povezan sa crno-belima

Čakar gostuje "svom" Partizanu: Novi Pazar može da se nada, nikakva tajna da sam povezan sa crno-belima

Večernje novosti 12.11.2022
FUDBALERI Partizana u nedelju će od 15:30 časova odmeriti snage sa Novim Pazarom na stadionu u Humskoj na zatvaranju polusezone u Mocart bet Superligi Srbije. FOTO: Printskrin Partizan je na početku sezone pretrpeo poraz od Novog Pazara. Tada su… »

Vesti dana »