Povezane vesti
Čubrilović:Nastaviti sa vraćanjem nadležnosti Srpskoj
RTV 12.11.2022
BANJALUKA - Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljko Čubrilović rekao je da veruje da će i naredni saziv parlamenta RS nastaviti da se bavi vraćanjem nadležnosti Republici Srpskoj. On je ocenio da će taj proces potrajati, s obzirom da… »
Čubrilović: Nastaviti sa vraćanjem nadležnosti Srpskoj
Vesti online 12.11.2022
Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljko Čubrilović rekao je da veruje da će i naredni saziv parlamenta RS nastaviti da se bavi vraćanjem nadležnosti Republici Srpskoj. On je ocenio da će taj proces potrajati, s obzirom da nadležnosti nisu… »
Republika Srpska nastavlja sa vraćanjem nadležnosti: Najbolje je onako kako je Dejton i propisao
Večernje novosti 12.11.2022
PREDSEDNIK Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljko Čubrilović rekao je da veruje da će i naredni saziv parlamenta RS nastaviti da se bavi vraćanjem nadležnosti Republici Srpskoj. Foto Narodna skupština RS On je ocenio da će taj proces potrajati, s… »
Vesti dana »

Presuda Igoru Popoviću: Novčana kazna i dve godine zabrane ulaska na Kosovo
N1 Info pre 3 satajoš 25 povezanih

Pavlović (NPS) traži ostavku Šapića zbog iskakanja novog tramvaja iz šina u Beogradu
Beta pre 3 satajoš 22 povezane

uživo KRIZA NA BLISKOM ISTOKU Nemačka obustavlja izvoz oružja Izraelu
Euronews pre 5 satijoš 41 povezana

RHMZ: Novi toplotni talas od 8 do 20 avgusta – temperature do 40 stepeni
Jugmedia pre 2 satajoš 52 povezane