Povezane vesti

Prebila ga jer ju je prevario, pa priznala sve pred milionima! Maja Marinković pokazala drugo lice - Nisam ovo očekivala

Prebila ga jer ju je prevario, pa priznala sve pred milionima! Maja Marinković pokazala drugo lice - Nisam ovo očekivala

Mondo 12.11.2022
Maja Marinković otvorila dušu o odnosu s Bilalom Brajlovićem nakon što je on nju prevario s učesnicom Zadruge, a ona njega pretukla. Maja Marinković otvorila dušu o odnosu s Bilalom Brajlovićem nakon što je on nju prevario s učesnicom Zadruge, a… »
Prevario je pred milionima, ona mu iskasapila lice, a sada šok obrt! Maja šokirala priznanjem, evo da li će Bilalu dati novu…

Prevario je pred milionima, ona mu iskasapila lice, a sada šok obrt! Maja šokirala priznanjem, evo da li će Bilalu dati novu…

Kurir 12.11.2022
Maja Marinković pričala o sukobima sa Bilalom Brajlovićem, njegovom vrelom akcijom sa Majom Kovačević, ali i o spektakularnoj svadbi koji će se održati sutra. Kako si, Majo? - pitala je Drvo. - Bolje sam, bila sam jako loše. Osećam se malo bolje… »
"Koristio je krv iz zuba da zamaže lice" Marinkovićeva roni suze zbog Bilala, tvrdi da je prevarant: Neću da budem žrtva…

"Koristio je krv iz zuba da zamaže lice" Marinkovićeva roni suze zbog Bilala, tvrdi da je prevarant: Neću da budem žrtva…

Kurir 12.11.2022
Maja Marinković pričala je o Bilalu Brajloviću i njegovoj aferi sa Majom Kovačević. Marinkovićeva se čak rasplakala dok je pričala o svom dečku, pa istakla da je sam sebe ponizio. - Jako samo tužna, ja takve stvari nikada ne bih uradila, ja… »

Vesti dana »