Povezane vesti

Ispovest transrodne Zvezde Granda! Progovorila o operacijama - "To nije lak život! Tata i brat su mi alfa mužijaci"

Ispovest transrodne Zvezde Granda! Progovorila o operacijama - "To nije lak život! Tata i brat su mi alfa mužijaci"

Mondo 13.11.2022
U poslednjoj emitovanoj epizodi takmičenja "Zvezde Granda" pojavila se transrodna pevačica, koja se žiriju predstavila kao Alina i svojom pojavom je privukla veliku pažnju. U poslednjoj emitovanoj epizodi takmičenja "Zvezde Granda" pojavila se… »
Od pevačica do modela, ovo su srpske trans zvezde: Promenile pol i postale miljenice nacije, a jedna bila i u spotu Dejvida…

Od pevačica do modela, ovo su srpske trans zvezde: Promenile pol i postale miljenice nacije, a jedna bila i u spotu Dejvida…

Nova 13.11.2022
Alina Juhart iz Maribora koja se sinoć pojavila u muzičkom takmičenju Zvezde Granda i oduševila Srbiju i žiri, tek je jedna od poslednjih trans pevačica, ili javnih ličnosti, koje su osvojile srca nacije tokom proteklih nekoliko godina. Alina… »
Velika ispovest trans pevačice iz Zvezda Granda koja je oduševila Srbiju i žiri: Borim se da živim svoj život normalno

Velika ispovest trans pevačice iz Zvezda Granda koja je oduševila Srbiju i žiri: Borim se da živim svoj život normalno

Nova 13.11.2022
Alina Juhart iz Maribora privukla je veliku pažnju ove subote u „Zvezdama Granda“ i postala prava senzacija, ali ne toliko zbog vokala, koliko zbog priznanja da je transrodna osoba i svoje hrabrosti da na sceni bude ono što jeste i pošalje snažnu… »
"Rasla sam uz brata i oca koji su alfa mužjaci": Prva ispovest transrodne pevačice iz "Zvezda Granda": "Nije ovo lak život…

"Rasla sam uz brata i oca koji su alfa mužjaci": Prva ispovest transrodne pevačice iz "Zvezda Granda": "Nije ovo lak život…

Blic 13.11.2022
Alina Juhart iz Maribora privukla je veliku pažnju u "Zvezdama Granda" i postala prava senzacija, ali ne toliko zbog vokala, koliko zbog priznanja da je transrodna osoba. Nakon nastupa Alina je otvorila dušu i u prvoj medijskoj ispovesti otkrila kako se… »

Vesti dana »

Srbija - Slovenija: Nestvarne scene na stadionu!

Srbija - Slovenija: Nestvarne scene na stadionu!

Večernje novosti pre 31 minutajoš 114 povezane
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 2 satajoš 28 povezanih
Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Vreme pre 55 minutajoš 16 povezanih