Povezane vesti

Oglasila se Mia Borisavljević nakon priča da nije htela da nastupi u praznom klubu: "Želela sam da izađem na binu, ali..."

Oglasila se Mia Borisavljević nakon priča da nije htela da nastupi u praznom klubu: "Želela sam da izađem na binu, ali..."

Blic 13.11.2022
Poznata pevačica Mia Borisavljević odbila je da nastupi u jednom klubu u Mladenovcu, zbog čega je navodno ostavila i posetioce i gazdu diskoteke na cedilu. Borisavljevićeva, prema rečima navodnog izvora koji se tom prilikom našao na licu mesta, nije… »
"Saopštio mi je da neće da plati ono što je dogovoreno" Mia se oglasila nakon što je odbila nastup, a evo šta je rekao…

"Saopštio mi je da neće da plati ono što je dogovoreno" Mia se oglasila nakon što je odbila nastup, a evo šta je rekao…

Kurir 13.11.2022
Pevačica Mia Borisavljević nije želela da nastupi pred okupljenom publikom u jednom klubu u Mladenovcu, zbog čega su odmah počela nagađanja šta je navelo pevačicu da postupi na ovaj način. Mia je domaćim medijima otkrila da vlasnik kluba nije… »
Mia Borisavljević odbila da se popne na binu! Pojavila se i odustala, pa se oglasila - "Saopštio je da neće da plati"

Mia Borisavljević odbila da se popne na binu! Pojavila se i odustala, pa se oglasila - "Saopštio je da neće da plati"

Mondo 13.11.2022
Poznata pevačica Mia Borisavljević odbila je da nastupi u jednom klubu u Mladenovcu, a zatim se oglasila i otkrila šta se desilo. Poznata pevačica Mia Borisavljević odbila je da nastupi u jednom klubu u Mladenovcu, a zatim se oglasila i otkrila šta… »

Vesti dana »