Povezane vesti

Bukti rat JK i sina Marine Tucaković! Laća objavio tekst pesme, karleuša poručila: Ide tužba! Nijedan tekst neće biti na…

Bukti rat JK i sina Marine Tucaković! Laća objavio tekst pesme, karleuša poručila: Ide tužba! Nijedan tekst neće biti na…

Kurir 13.11.2022
Sin pokojne Marine Tucaković, Milan Laća Radulović iz sada nepoznatih razloga povukao je svoje tekstove koje je napisao za novi album Jelene Karleuše "Alfa" i o tome obavestio svoje pratioce na Tviteru. - Poruka svima koji čekaju ALFU: Povukao sam… »
Karleuša i Laća prekinuli saradnju, pevačica pokazala prepiske: “Narkomanija, ludilo, uvrede” (FOTO)

Karleuša i Laća prekinuli saradnju, pevačica pokazala prepiske: “Narkomanija, ludilo, uvrede” (FOTO)

Vesti online 13.11.2022
Jelena Karleuša i Milan Radulović Laća zvanično su prekinuli saradnju. Na Tviteru se sinoć oglasio sin Marine Tucaković. “Poruka svima koji čekaju ALFU: Povukao sam sve tekstove”, napisao je on. Poruka svima koji čekaju ALFU : povukao sam sve… »
"Ološu, dala sam ti pare za lečenje majke" - Karleuša objavila prepisku s Laćom: Neću da trpim narkomanske ispade! Haos!

"Ološu, dala sam ti pare za lečenje majke" - Karleuša objavila prepisku s Laćom: Neću da trpim narkomanske ispade! Haos!

Mondo 13.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša zaratila je sa tekstopiscem i sinom Marine Tucaković, Milanom Radulovićem Laćom i to kada je on objavio tekst pesama sa njenog novog albuma. Pevačica Jelena Karleuša zaratila je sa tekstopiscem i sinom Marine Tucaković… »
„Overićeš pre nego što te tužim“: Karleuša i Laća se javno izvređali, on nije birao reči, a ona mu traži pare…

„Overićeš pre nego što te tužim“: Karleuša i Laća se javno izvređali, on nije birao reči, a ona mu traži pare…

Nova 13.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša objavila je privatnu prepisku sa Milanom Radulovićem Laćom, sinom pokojne Marine Tucaković, u kojoj se njih dvoje prepucavaju oko novca i tekstova koje je Laća navodno napisao za njen novi studijski album. Karleiša je na… »
"Ološu, dala sam pare za lečenje tvoje majke! IZ sažaljenja smo trpeli tvoja ludila" jk objavila prepisku sa Laćom, sprema…

"Ološu, dala sam pare za lečenje tvoje majke! IZ sažaljenja smo trpeli tvoja ludila" jk objavila prepisku sa Laćom, sprema…

Kurir 13.11.2022
Pevačica Jelena Karleuša zaratila je sa tekstopiscem i sinom Marine Tucaković, Milanom Radulovićem Laćom i to kada je on objavio tekst pesama sa njenog novog albuma. Karleuša je tada istakla da na svom "Alpha" albumu neće imati nijednu pesmu koju… »
"Zbog da jede g**na" - Zaratili Karleuša i sin Marine Tucaković! Laća objavio pesme za njen album, Jelena najavila tužbu

"Zbog da jede g**na" - Zaratili Karleuša i sin Marine Tucaković! Laća objavio pesme za njen album, Jelena najavila tužbu

Mondo 13.11.2022
Milan Laća Radulović odlučio je da iz nepoznatih razloga povuče svoje tekstove za novi album Jelene Karleuše, zbog čega se oglasio i njen PR. Milan Laća Radulović odlučio je da iz nepoznatih razloga povuče svoje tekstove za novi album Jelene… »

Vesti dana »