Povezane vesti
Nišlijka povređena u eksploziji u Istanbulu
Niške vesti 13.11.2022
19:48 (Beta) Novi bilans eksplozije u Turskoj: 6 mrtvih, 81 ranjenih; bombu verovatno aktivirala žena Žena-bombaš samoubica stoji iza današnje eksplozije u Istanbulu u kojoj je najmanje šestoro ljudi poginulo a 81 je ranjeno, saopštile su turske vlasti… »
U eksploziji u Istanbulu stradale četiri osobe, 38 povređenih
IndeksOnline 13.11.2022
ISTANBUL – Najmanje četiri osobe su poginule, a 38 je povređeno u eksploziji u prometnoj pešačkoj ulici Istiklal u Istanbulu, saopštio je guverner Ali Jerlikaja. Na mesto nesreće poslati su brojni vatrogasni, policijski i medicinski timovi. Policija je… »
Erdogan: Eksplozija u Istanbulu je bombaški napad
IndeksOnline 13.11.2022
ISTANBUL, 13. novembra (Tanjug) – Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan rekao je danas da je eksplozija u prometnoj pešačkoj ulici Istiklal u Istanbulu “bombaški napad”. On je naveo da je u eksploziji poginulo šest ljudi, a povređene su 53 osobe… »
Vesti dana »

Nova runda dijaloga Beograda i Prištine: U Briselu je predvodi Petar Petković
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 3 satajoš 2 povezane