Povezane vesti

Ko me zvao za spisak? Niko ne sme! Piksi se obratio pred Katar: Mitar će igrati bez noge, a Švajcarci? Pa nismo mutavi!

Ko me zvao za spisak? Niko ne sme! Piksi se obratio pred Katar: Mitar će igrati bez noge, a Švajcarci? Pa nismo mutavi!

Mondo 14.11.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se danas naciji povodom Svetskog prvenstva u Kataru i objasnio detalje oko spiska. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se danas naciji povodom… »
Piksi poslao moćnu poruku Srbiji: "Što ste nestrpljivi? Videćete šta ćemo uraditi u Kataru..."

Piksi poslao moćnu poruku Srbiji: "Što ste nestrpljivi? Videćete šta ćemo uraditi u Kataru..."

Večernje novosti 14.11.2022
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se medijima poslednji put pred Svetsko prvenstvo. Foto: Tanjug - Drago mi je da vas vidim u ovom broju, očigledno da je nešto mnogo važno kad vas je ovoliko... Danas je godinu dana od Portugala, i… »
Istorijsko obraćanje piksija: Što ste nestrpljivi? Videćete šta ćemo da uradimo u Kataru! Samo nemojte da sumnjate u nas!

Istorijsko obraćanje piksija: Što ste nestrpljivi? Videćete šta ćemo da uradimo u Kataru! Samo nemojte da sumnjate u nas!

Kurir 14.11.2022
"Orlovi", vreme je! Mundijal kuca na vrata, a to znači samo jedno - Piksi okuplja fudbalere i počinju poslednje pripreme za spektakl u Kataru! Obraćanje selektora Dragana Stojkovića na dan okupljanja reprezentativaca trajalo je sat vremena. Veliki… »
Zlatni Orlići uzdanice Orlova, Gabrijel Žezus jedini među Brazilcima

Zlatni Orlići uzdanice Orlova, Gabrijel Žezus jedini među Brazilcima

Sportski žurnal 14.11.2022
Među 26 Orlova u Kataru biće osmorica osvajača Svetskog prvenstva za igrače do 20 godina na Novom Zelandu. Među 26 reprezentativaca Srbije za Svetsko prvenstvo u Kataru biće osam igrača osvajača Mondijalita za igrače do 20 godina 2015. na Novom… »
Sve je poznato Ovo je Piksijev plan do početka Svetskog prvenstva, evo šta čeka "orlove"

Sve je poznato Ovo je Piksijev plan do početka Svetskog prvenstva, evo šta čeka "orlove"

Alo 14.11.2022
Do Katara je ostalo samo šest dana, a ovo je plan "orlova" Do početka Svetskog prvenstva ostalo je svega šest dana i selektor Dragan Stojković danas će u Staroj Pazovi dočekati svoje pulene, njih 26 odabranih. Piksijevi izabranici odradiće trening… »

Vesti dana »