Povezane vesti

Nadal: Teško je ovde se vratiti posle povrede…

Nadal: Teško je ovde se vratiti posle povrede…

N1 Info 14.11.2022
Rafael Nadal kaže da se oseća pauza koju je napravio, kao i da je to jedan od uzorka poraza od Tejlora Frica – 7:6 (7:3), 6:1, u prvom kolu zelene grupe ATP finala u Torinu. „Lako je, u pitanju je vreme, to je suština tenisa i sporta generalno… »
Nadal veruje u sebe nakon teškog poraza: ‘Razočaran sam, ali nastaviću da pokušavam!’

Nadal veruje u sebe nakon teškog poraza: ‘Razočaran sam, ali nastaviću da pokušavam!’

Hot sport 14.11.2022
Amerikanac ‘preslišao’ legendarnog Rafu na startu završnog turnira! Dugo je trajao oporavak Rafaela Nadala od poslednje povrede koju je zaradio, ali legendarni Španac je navikao ljubitelje tenisa na spektakularne povratke na teren iz najtežih… »
Nadal: Teško je ovde se vratiti posle povrede…

Nadal: Teško je ovde se vratiti posle povrede…

Sport klub 14.11.2022
Rafael Nadal kaže da se oseća pauza koju je napravio, kao i da je to jedan od uzorka poraza od Tejlora Frica – 7:6 (7-3), 6:1 – u prvom kolu zelene grupe ATP finala u Torinu. „Lako je, u pitanju je vreme, to je suština tenisa i sporta generalno… »
Fric: Volim kad igram s najboljima, znao sam da imam šansu

Fric: Volim kad igram s najboljima, znao sam da imam šansu

Sport klub 14.11.2022
Američki teniser Tejlor Fric bio je veoma zadovoljan pobedom nad Rafaelom Nadalom – 7:6 (7-3), 6:1 – u svom debitantskom nastupu na ATP finalu u Torinu. Fric se nije suočio ni sa jednom brejk loptom. „Prvi cilj mi je bio da prođem grupu, a ovo je… »

Vesti dana »