Povezane vesti
Varšava preuzima poljsku imovinu Gazproma
SEEbiz 14.11.2022
VARŠAVA - Poljska će preuzeti poljsku imovinu ruskog Gazproma, izjavio je u ponedjeljak ministar za razvoj, dodajući da se radi o 48 posto udjela Gazproma u Europolgazu, tvrtki u čijem je vlasništvu poljska dionica plinovoda Yamal. Ministar Waldemar Buda… »
Poljska preuzima udeo Gasproma u poljskoj firmi Europolgas
RTV 14.11.2022
VARŠAVA - Poljska će preuzeti vlasnički udeo ruskog Gasproma u poljskom preduzeću Europolgas, izvestio je danas dnevnik Žečpospolita. Kako navodi list, radi se o Gaspromovom udelu od 48 odsto u Europolgasu, kompaniji koja je vlasnik poljske deonice… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Naučnici zabrinuti! Nasa najavila ubrzavanje plana za izgradnju nuklearnog reaktora na Mesecu do 2030. godine
Blic pre 29 minutajoš 1 povezana

Ukrajinski front pada za: Dva-tri meseca? Tramp preti, Putin ignoriše ultimatum, ne odustaje od zacrtanih ciljeva
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 3 satajoš 2 povezane