Povezane vesti

Postojao dogovor da se „fingira“ atentat na Goranca?

Postojao dogovor da se „fingira“ atentat na Goranca?

Dnevnik 14.11.2022
U nastavku suđenja Daliboru Bogdanoviću Boći (44) i Danelu Janjošu (43), optuženima za teško ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića (27), ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca (48) i nedozvoljeno nošenje oružja, koje je danas krenulo ispočetka… »
Neću da kažem s kojim ženama sam bio! Nevin sam: Bura na suđenju Bogdanoviću za ubistvo MMA borca Stefanovića i…

Neću da kažem s kojim ženama sam bio! Nevin sam: Bura na suđenju Bogdanoviću za ubistvo MMA borca Stefanovića i…

Kurir 14.11.2022
Na današnjem početku nastavka suđenja bivšem policajcu Daliboru Bogdanoviću Boći (45), koji se zajedno sa Danijelom Janjošem (43) tereti za ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića i ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca, kao i nedozvoljeno nošenje… »
Novi detalji ubistva MMA borca u Novom Sadu: Drugooptuženi Janjoš izneo šokantnu tvrdnju: "Da sam hteo da ga ubijem, ubio…

Novi detalji ubistva MMA borca u Novom Sadu: Drugooptuženi Janjoš izneo šokantnu tvrdnju: "Da sam hteo da ga ubijem, ubio…

Blic 14.11.2022
U Višem sudu u Novom Sadu danas je nastavljeno suđenje Daliboru Bogdanoviću Boći (44) i Danijelu Janjošu (43) za ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića (27) i ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca (47) u septembru prošle godine. Drugooptuženi… »

Vesti dana »