Povezane vesti

Turski selektor ljut na Svetislava Pešića: Nije fer da mi se tako obraća, on je moj prijatelj

Turski selektor ljut na Svetislava Pešića: Nije fer da mi se tako obraća, on je moj prijatelj

Danas 15.11.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Turske Ergin Ataman bio je razočaran zbog poraza svog tima od Srbije (77:76) u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Ataman se, takođe, požalio i na ponašanje njegovog kolege Svetislava Pešića, sa kojim je… »
Svetislav Pešić odgovorio na optužbe turskog selektora: Ne bi bio ljut da je pobedio

Svetislav Pešić odgovorio na optužbe turskog selektora: Ne bi bio ljut da je pobedio

Danas 15.11.2022
Svetislav Pešić i njegov kolega Ergin Ataman imali su verbalni duel tokom meča u kojem je Srbija pobedila Tursku (77:76) u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Posle meča Ataman se požalio na Pešićevo ponašanje, a selektor Srbije rekao je da… »
"Ataman ne bi bio razočaran da je pobedio!" Pešić o selektoru Turske, ali i atmosferi u dvorani (foto)

"Ataman ne bi bio razočaran da je pobedio!" Pešić o selektoru Turske, ali i atmosferi u dvorani (foto)

Večernje novosti 14.11.2022
SRBIJA je načinila važan korak ka Mundobasketu, a selektor "orlova" je odmah bio upitan da prokomentariše situaciju sa Erginom Atamanom. FOTO: M. Vukadinović Naš nacionalni tim je u neverovatnoj završnici uspeo da savlada Tursku. Dvojica sjajnih… »
Ataman provocirao: Možda je Pešić nervozan zbog neuspeha na Evrobasketu (foto)

Ataman provocirao: Možda je Pešić nervozan zbog neuspeha na Evrobasketu (foto)

Večernje novosti 14.11.2022
SELEKTOR Turske Ergin Ataman bio je vidno nervozan posle poraza njegove selekcije od Srbije (77:76) u kvalifikacijama za Mundobasket. FOTO: M. Vukadinović Imao je šta da kaže na račun kolege Svetislava Pešića, a ponovo se dotakao i Vasilija Micića… »

Vesti dana »