Povezane vesti

Zgrozili vernike sramnim ponašanjem u manastiru: U jeku skandala vezanog za sektu, isplivali detalji odlaska porodice Kulić…

Zgrozili vernike sramnim ponašanjem u manastiru: U jeku skandala vezanog za sektu, isplivali detalji odlaska porodice Kulić…

Blic 15.11.2022
Na imanju u Šimanovcima, u okviru šeste sezone rijaliti šou-programa " Zadruga", trenutno je glavna tema navodno učešće Nenada Macanovića Bebice u jednoj sekti, što je izazvalo pravu pometnju među članovima porodice Kulić. Naime, Miljana i… »
Miljana prestravljena nakon optužbi da je bebica u sekti, Kulićeva traži poligraf: "Sve mi je čudno što se tiče njega, to…

Miljana prestravljena nakon optužbi da je bebica u sekti, Kulićeva traži poligraf: "Sve mi je čudno što se tiče njega, to…

Blic 15.11.2022
Voditelj je sinoć saopštio učesnicima "Zadruge" da javnost bruji o ispovesti komšije Nenada Macanovića Bebice u kojoj se navodi da je zadrugar navodno deo sekte. Nakon Marije Kulić i Ivana Marinkovića, komentar je dala Miljana Kulić. - Ja sam… »
"Gušim se, moguće je to iako je palio: Sveće!" Mariji Kulić saopšteno da je Bebica u sekti, a da su Miljana i ona ciljane…

"Gušim se, moguće je to iako je palio: Sveće!" Mariji Kulić saopšteno da je Bebica u sekti, a da su Miljana i ona ciljane…

Blic 14.11.2022
Voditelj Milan Milošević je ušao u rijaliti šou-program " Zadruga" i saopštio učesnicima ovog TV formata da javnost bruji o ispovesti komšije Nenada Macanovića Bebice u kojoj se navodi da je zadrugar navodno deo sekte. - Nikad dosad nisam pričao… »

Vesti dana »