Povezane vesti

Bivši igrač FMP okupio saigrače i saopštio im da je gej

Bivši igrač FMP okupio saigrače i saopštio im da je gej

Sport klub 16.11.2022
Australijski košarkaš Ajzak Hamfris, koji je 2018. godine nakratko nosio dres FMP Železnika, javno je istupio i saopštio da je homoseksualac. Hamfriz (24) u karijeri ima i NBA iskustvo, doduše prilično malo – za Atlanta Hokse je u sezoni… »
Bivši igrač FMP i Atlanta Hoksa saopštio da je homoseksualac

Bivši igrač FMP i Atlanta Hoksa saopštio da je homoseksualac

N1 Info 16.11.2022
Australijski košarkaš Ajzak Hamfris, koji je 2018. godine nakratko nosio dres FMP Železnika, javno je istupio i saopštio da je homoseksualac. Hamfriz (24) u karijeri ima i NBA iskustvo, doduše prilično malo – za Atlanta Hokse je u sezoni… »
(VIDEO) „Nisam mogao da prihvatim da sam gej, pokušao sam da se ubijem“: Bivši košarkaš FMP-a javno priznao svoju…

(VIDEO) „Nisam mogao da prihvatim da sam gej, pokušao sam da se ubijem“: Bivši košarkaš FMP-a javno priznao svoju…

Danas 16.11.2022
Ajzak Hamfris svoju životnu istinu podelio sa saigračima u Melburn junajtedu. Australijski košarkaš, koji je tokom 2018. godine igrao za beogradski FMP, okupio je ekipu u svlačionici i progovorio o onome što ga je dugo mučilo. „Nisam mogao da… »
Bivši košarkaš FMP-a priznao da je gej: Hteo je da se ubije, priznao u svlačionici, saigrači ovako reagovali

Bivši košarkaš FMP-a priznao da je gej: Hteo je da se ubije, priznao u svlačionici, saigrači ovako reagovali

Večernje novosti 16.11.2022
NEKADAŠNJI košarkaš FMP-a, koji je za "pantere" nastupao tokom 2018. godine, Ajzak Hamfris otkrio je da je gej i da je svojevremeno sebi pokušao da oduzme život. FOTO: Printskrin/Tviter/IsaacHumphries7 Australijski košarkaš Ajzak Hamfris 2018… »
VIDEO Igrao u Srbiji, hteo da se ubije: Sad prekinuo ćutanje i otkrio saigračima da je gej

VIDEO Igrao u Srbiji, hteo da se ubije: Sad prekinuo ćutanje i otkrio saigračima da je gej

Nova 16.11.2022
Bivši košarkaš FMP otkrio je ono što nije hteo godinama da prihvati. Ajzak Hamfris se predstavio publici u Srbiji kada je nosio dres FMP, a sada nastupa u dalekoj Australiji. Nosi dres Melburn junajteda i odlučio je da okupi saigrače u svlačionici… »
Potez na kakav bi se malo ko usudio: Bivši košarkaš FMP-a priznao da je gej! (video)

Potez na kakav bi se malo ko usudio: Bivši košarkaš FMP-a priznao da je gej! (video)

Hot sport 16.11.2022
Nekadašnji košarkaš FMP-a iz Železnka, Ajzak Hamfriz, postao je jedan od prvih profesionalnih košarkaša na svetu koji je priznao da je gej. On je to uradio u svlačionici pred saigračima, prenosi ESPN. – Nisam mogao da prihvatim samog sebe i… »
Bivši igrač FMP-a objavio: "ja sam gej!" Zaplakao pred saigračima, hteo da se ubije, ovako su oni reagovali (video)

Bivši igrač FMP-a objavio: "ja sam gej!" Zaplakao pred saigračima, hteo da se ubije, ovako su oni reagovali (video)

Mondo 16.11.2022
Ajzak Hamfris je kratko nosio dres FMP-a tokom 2018. godine, a u razgovoru sa aktuelnim saigračima otkrio je da je gej i da je pokušao da sebi oduzme život. Ajzak Hamfris je kratko nosio dres FMP-a tokom 2018. godine, a u razgovoru sa aktuelnim… »

Vesti dana »