Povezane vesti

Sijarto: Naftovod Družba nije oštećen, biće ubrzo pokrenut

Sijarto: Naftovod Družba nije oštećen, biće ubrzo pokrenut

Dnevnik 16.11.2022
BUDIMPEŠTA: Naftovod Družba, koji je zatvoren nakon pada zalutalih raketa u Poljskoj, verovatno će ubrso biti ponovo pokrenut jer sam naftovod nije oštećen, saopštio je danas mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto u video snimku… »
Nastavljen transport ruske nafte preko Ukrajine

Nastavljen transport ruske nafte preko Ukrajine

Al Jazeera 16.11.2022
Ukrajina je u utorak prekinula isporuku preko Družbe zbog tehničkih problema. Ruski operater naftovoda Transneft saopćio je da su nastavljene isporuke ruske nafte Mađarskoj preko Ukrajine. Iz Transnjefta su za ruske medije naveli da je nastavljen… »
Da li će obustava nafte Družbom odvratiti Srbiju od povezivanja?

Da li će obustava nafte Družbom odvratiti Srbiju od povezivanja?

Bloomberg Adria 16.11.2022
Koliko su raketni napadi u Ukrajini opasni po energetsku infrastrukturu kojom nafta i gas iz Rusije stižu u Evropu, pokazuje i poslednji slučaj obustave isporuke nafte najdužim naftovodom na svetu "Družba" u Mađarsku i Slovačku. U utorak uveče… »
Nastavljen transport ruske nafte preko Ukrajine naftovodom Družba

Nastavljen transport ruske nafte preko Ukrajine naftovodom Družba

N1 Info 16.11.2022
Ruski operater naftovoda Transnjeft saopštio je da su nastavljene isporuke ruske nafte Mađarskoj preko Ukrajine. Iz Transnjefta su za ruske medije naveli da je nastavljen transport naftovodom Družba, kojim se nafta prenosi preko Ukrajine u smeru… »
Sijarto: Naftovod Družba nije oštećen, biće ubrzo pokrenut

Sijarto: Naftovod Družba nije oštećen, biće ubrzo pokrenut

Euronews 16.11.2022
Naftovod Družba, koji je zatvoren nakon pada zalutalih raketa u Poljskoj, verovatno će ubrzo biti ponovo pokrenut jer sam naftovod nije oštećen, saopštio je danas mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto u video snimku objavljenom na… »
Szijjarto: Naftovod Družba mogao bi uskoro nastaviti s radom

Szijjarto: Naftovod Družba mogao bi uskoro nastaviti s radom

SEEbiz 16.11.2022
BUDIMPEŠTA - Naftovod Družba će se vjerojatno ponovno pokrenuti u kratkom vremenu pošto sam naftovod nije oštećen, rekao je mađarski ministar vanjskih poslova Peter Szijjarto u videu u srijedu na svojoj Facebook stranici. Opskrba naftom u… »

Vesti dana »