Povezane vesti

„Imam osećaj da ćemo napraviti čudo!“: Andrija Živković veruje da Srbija može do samog kraja! (video)

„Imam osećaj da ćemo napraviti čudo!“: Andrija Živković veruje da Srbija može do samog kraja! (video)

Hot sport 16.11.2022
Hoće Boginju! Veliki optimizam vlada u taboru reprezentacije Srbije. Ali nije to optimizam koji nema osnov. Itekako ima, s obzirom da su Orlovi svojim igrama i zalaganjem pokazali da mogu da se suprotstave svim ekipama sveta. Andrija Živković, veruje u… »
Živković i Radonjić veruju: Hajde da napravimo čudo u Kataru

Živković i Radonjić veruju: Hajde da napravimo čudo u Kataru

Euronews 16.11.2022
Fudbalska reprezentacija Srbije nalazi se u Bahreinu, gde privodi kraju pripreme za Svetsko prvenstvo u Kataru. Srpski nacionalni tim u petak očekuje prijateljska utakmica sa Bahreinom u Manami, posle koje će se uputiti ka Dohi. Rivali u grupi u Kataru… »
"Hajde da napravimo čudo": Andrija Živković se nada velikom rezultatu na Mundijalu

"Hajde da napravimo čudo": Andrija Živković se nada velikom rezultatu na Mundijalu

Večernje novosti 16.11.2022
SRPSKI fudbaler Andrija Živković istakao je da veruje da reprezentacija može da napravi čudo na Svetskom prvenstvu u Kataru. FOTO: M. Vukadinović Fudbaler PAOK-a smatra da "orlovi" zaslužuju da budu na najvećoj sportskoj smotri, među velikanima… »
Živković: Imam osećaj da ćemo da napravimo čudo

Živković: Imam osećaj da ćemo da napravimo čudo

Sport klub 16.11.2022
Dva dana uoči prijateljske utakmice sa Bahreinom, na temu Svetskog prvenstva, izazovima koji reprezentaciju Srbije očekuju protiv Brazila, Kameruna i Švajcarske, ali i mnogim zanimljivim detaljima iz dosadašnjeg dela karijere, govorili su Andrija… »
Srbija ponavlja uspeh protiv Brazila iz '74. Godine? Đurović i Bjelinić detaljno analizirali predstojeći Mundijal! Ovo su…

Srbija ponavlja uspeh protiv Brazila iz '74. Godine? Đurović i Bjelinić detaljno analizirali predstojeći Mundijal! Ovo su…

Kurir 16.11.2022
Fudbalska reprezentacija juče je stigla u Bahrein gde će odigrati poslednji meč pred Svetsko prvenstvo. Fudbaleri Srbije će u Bahreinu odigrati pripremni meč protiv reprezentacije te zemlje 18. novembra. Dan kasnije dolaze u Dohu, glavni grad Katara… »
Ne smem ni da zamislim šta bi bilo da osvojimo Mundijal! Žile bi opet na krov sveta: Bilo bi luđe nego u Grčkoj!

Ne smem ni da zamislim šta bi bilo da osvojimo Mundijal! Žile bi opet na krov sveta: Bilo bi luđe nego u Grčkoj!

Mondo 16.11.2022
Andrija Živković je veliki optimista uoči Svetskog prvenstva u Kataru i nada se da će se dogoditi čudo. Andrija Živković je veliki optimista uoči Svetskog prvenstva u Kataru i nada se da će se dogoditi čudo. Fudbalska reprezentacija Srbije od… »
"Mitar i dušan prave razliku!" Zdravko Kuzmanović za "Novosti": Možemo da napravimo čudo, imamo kvalitet

"Mitar i dušan prave razliku!" Zdravko Kuzmanović za "Novosti": Možemo da napravimo čudo, imamo kvalitet

Večernje novosti 16.11.2022
MOMCI, uživajte i probajte da obradujete Srbiju dobrim rezultatom! Ne postoji ništa slično Svetskom prvenstvu, to je jedinstven, nezaboravan događaj. Imamo dobar tim i trenera, veliki sam optimista i jedva čekam da Mundijal počne. I nadam se da… »

Vesti dana »