Povezane vesti
Zvaničnica Francuske Lorans Bun: Članstvo Severne Makedonije u EU 2030. ambiciozan, ali ne i nerealan cilj
Kurir 16.11.2022
Francuska državna sekretarka za Evropu, Lorans Bun, danas je Skoplju ocenila da je stupanje Severne Makedonije u članstvo EU 2030. godine, koji je zacrtala vlada Dimitra Kovačevskog, veoma ambiciozan cilj, ali ne i nerealan. "2030. godina je ambiciozna… »
Bun: Članstvo Severne Makedonije u EU 2030. ambiciozan, ali ne i nerealan cilj
N1 Info 16.11.2022
Lorans Bun, francuska državna sekretarka za Evropu, danas je u Skoplju ocenila da je stupanje Severne Makedonije u članstvo EU 2030. godine, koji je zacrtala vlada Dimitra Kovačevskog, veoma ambiciozan cilj, ali ne i nerealan. „ 2030. godina je… »
Vesti dana »

Policija ispred i u zgradi Filozofskog fakulteta, studenti upozorili da je pogažena autonomija Univerziteta i poslali mejl sa zahtevima dekanu (FOTO i VIDEO)
Moj Novi Sad pre 34 minutajoš 37 povezanih

Prvi meč Evrobasketa i odmah je pao tri decenije star rekord Hrvata i Rusa
Sportski žurnal pre 29 minutajoš 64 povezane

Više od 120 nastavnika Filozofskog osudilo izbacivanje studenata: Ispiti nemogući u nasilničkoj atmosferi
Radio 021 pre 5 satijoš 36 povezanih

Tramp želi da potkupi Putina? Otkriveno šta je Amerika ponudila Rusiji za prekid rata u Ukrajini: "Hteli su da objave udarnu vest odmah nakon Aljaske"
Blic pre 30 minutajoš 32 povezane

Bodrožić: Nadam se da BC partners, posle otkrića o planu za slabljenje N1, neće hteti pokvarene dilove sa režimom u Srbiji
N1 Info pre 1 satjoš 22 povezane