Povezane vesti
Neuništivi Katić nastavlja karijeru, ima novi klub!
Sportske.net 16.11.2022
Bivši srpski košarkaški reprezentativac Raško Katić se u 42. godini odlučio da nastavi karijeru i zaigra za Slogu iz Batočine, prenosi "Kragujsport". Katić je prethodne tri sezone bio najbolji igrač Radničkog iz Kragujevca. Sloga trenutno nastupa u… »
Igra basket, pije laško: Raško Katić ima novi klub, nekadašnji reprezentativac se seli u četvrti rang takmičenja! (foto)
Hot sport 16.11.2022
Iskusni centar ima 42 godine, ali ne namerava da završi karijeru! Nekadašnji reprezentativac Srbije i centar večitih rivala, Raško Katić, odlučio je da nastavi igračku karijeru i potpiše za Slogu iz Batočine. Katić je u 42. godini pojačao tim koji se… »
Raško Katić u 42. Godini pronašao novi klub! Sa Srbijom osvojio medalju, u dresu "večitih" igrao Evroligu - ima nov cilj
Mondo 16.11.2022
Iskusni srpski košarkaš Raško Katić želi da izbori plasman u viši rang sa novom ekipom. Iskusni srpski košarkaš Raško Katić želi da izbori plasman u viši rang sa novom ekipom. Sa Partizanom i Crvenom zvezdom igrao je Evroligu, sa 42 godine igraće u… »
Vesti dana »
Lavrov: 'Nacionalizacija NIS-a moguća pod određenim uslovima'; Vučić: 'Jedva čekam da čujem ideje Rusije'
BBC News pre 2 satajoš 47 povezanih
Ovo je Petar koji je ranjen u centru Obrenovca: Aleksandar ga upucao u nogu i stomak
Telegraf pre 1 satjoš 28 povezanih
"Ljudi su iz vode dozivali pomoć, žena je zapela u granje": Vidović skočio u ledenu Savu i spasio ljude
Telegraf pre 4 satijoš 33 povezane





