Povezane vesti

"Išla sam da obiđem gladiole, ranac nije moj": Saslušana narko-baba iz Zemuna

"Išla sam da obiđem gladiole, ranac nije moj": Saslušana narko-baba iz Zemuna

Telegraf 17.11.2022
Nadi V. se na teret stavlja krivično delo Neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušana Nada V. (78) koju je u utorak u popodnevnim satima Interventna jedinica policije zatekla… »
Starijoj ženi iz Zemuna osumnjičenoj za posedovanje droge određen kućni pritvor

Starijoj ženi iz Zemuna osumnjičenoj za posedovanje droge određen kućni pritvor

Euronews 17.11.2022
Viši sud u Beogradu izrekao je meru zabrane napuštanja stana N.V. (78) koju je u utorak u popodnevnim satima Interventna jedinica policije zatekla u šumi u Zemunu sa rancem u kojem je pronađeno oko 400 grama opojne droge amfetamin, vagica za precizno… »
"Stala sam da popušim cigaru kad je naišla policija": Otkrivamo kako se branila narko-baka u tužilaštvu: "videla sam Ranac…

"Stala sam da popušim cigaru kad je naišla policija": Otkrivamo kako se branila narko-baka u tužilaštvu: "videla sam Ranac…

Blic 17.11.2022
Starica Nada V. (78) koja je osumnjičena da je u Galenici držala oko 400 grama narkotika na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu je ispričala da je išla u šumu da obiđe baštu u kojoj gaji cveće i jagode kada je, kako tvrdi naišla na ranac sa… »
Penzioneri postali sastavni deo tržišta za trgovinu narkoticima: Baka pala sa spidom, deda imao laboratoriju marihuane

Penzioneri postali sastavni deo tržišta za trgovinu narkoticima: Baka pala sa spidom, deda imao laboratoriju marihuane

Nova 17.11.2022
Policija je tokom protekle noći u šumi u Zemunu zatekla staricu (78) kod koje je nađena digitalna vagica za precizno merenje kao i pola kilograma bele supstance nalik na drogu. Istraga bi trebalo da otkrije za koga je baka radila, a ona zasigurno nije… »
"Ona je obično sedela tu na klupi, a mladići su: Dolazili..." Komšije starice kod koje je nađena droga u Zemunu otkrili…

"Ona je obično sedela tu na klupi, a mladići su: Dolazili..." Komšije starice kod koje je nađena droga u Zemunu otkrili…

Blic 16.11.2022
Policija je u šumi u Zemunu sinoć je zatekla staricu N.V. (78) koja je pored sebe imala digitalnu vagicu i skoro pola kilograma bele materije nalik na drogu, a dalja istraga treba da utvrdi za kog dilera je radila. Ona će sutra biti saslušana u… »

Vesti dana »