Povezane vesti

„Spid baka“ iz Zemuna u kućnom pritvoru: Nada (78) uhapšena sa 400 grama amfetamina i vagicom za merenje droge

„Spid baka“ iz Zemuna u kućnom pritvoru: Nada (78) uhapšena sa 400 grama amfetamina i vagicom za merenje droge

Nova 17.11.2022
Baka Nada (78) izjavila da je nevina i da ne zna odakle se pored nje stvorila torba sa drogom i vagicom za merenje. Iako je Tužilaštvo tražilo da se Nadi V. (78) koja je uhapšena u naselju Galenika sa 400 amfetamina i digitalnom vagicoma koji su bili… »
Narko-babi (78) određen kućni pritvor: Policija je zatekla u šumi u Zemunu sa skoro pola kilograma droge

Narko-babi (78) određen kućni pritvor: Policija je zatekla u šumi u Zemunu sa skoro pola kilograma droge

Telegraf 17.11.2022
Osumnjičena je danas na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu negirala izvršenje krivičnog dela. Viši sud u Beogradu izrekao je meru zabrane napuštanja stana Nadi V. (78) koju je u utorak u popodnevnim satima Interventna jedinica… »
Baba iz Zemuna negirala da je ranac sa drogom njen

Baba iz Zemuna negirala da je ranac sa drogom njen

Dnevnik 17.11.2022
BEOGRAD: U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušana Nada V. (78) koju je u utorak u popodnevnim satima Interventna jedinica poliicije zatekla u šumi u Zemunu sa rancem u kojem je pronađeno oko 400 grama opojne droge amfetamin, vagica za… »
Saslušana starica kod koje je pronađen amfetamin, tvrdi da ranac nije njen

Saslušana starica kod koje je pronađen amfetamin, tvrdi da ranac nije njen

N1 Info 17.11.2022
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušana je Nada V. (78) koju je u utorak u popodnevnim satima Interventna jedinica policije zatekla u šumi kod zemunskog naselja Nova Galenika sa rancem u kojem je pronađeno oko 400 grama opojne droge… »
Sin narko-bake u šoku - "zar moju nadu da hapse"! Ispričao šta je prethodilo hapšenju: Ušao sam u kuću i video policiju

Sin narko-bake u šoku - "zar moju nadu da hapse"! Ispričao šta je prethodilo hapšenju: Ušao sam u kuću i video policiju

Mondo 17.11.2022
SIn starice Nade V. koja je uhapšena zbog posedovanja droge, ne može da veruje da se to dogodilo njegovoj majci. SIn starice Nade V. koja je uhapšena zbog posedovanja droge, ne može da veruje da se to dogodilo njegovoj majci. Dragan V., sin starice… »
„Pa, zar moju Nadu da hapse zbog droge?“: Sin narko-bake (78) iz Zemuna u šoku objasnio šta je prethodilo hapšenju

„Pa, zar moju Nadu da hapse zbog droge?“: Sin narko-bake (78) iz Zemuna u šoku objasnio šta je prethodilo hapšenju

Nova 17.11.2022
"Još ne mogu da dođem sebi zbog svega što me je snašlo sa mamom! Pa, zar moju Nadu da hapse zbog droge i nazivaju je narko-bakom?", priča Dragan V. sin starice Nade (78) koja je uhapšena zbog dilovanja droge. Starica je prekjuče uhapšena u naselju… »
"Znatiželja ju je odvela iza rešetaka pod stare dane": Oglasio se sin narko-bake (78) iz Galenike: "nikada nisam pomislio da…

"Znatiželja ju je odvela iza rešetaka pod stare dane": Oglasio se sin narko-bake (78) iz Galenike: "nikada nisam pomislio da…

Blic 17.11.2022
"Još ne mogu da dođem sebi zbog svega što me je snašlo sa mamom! Pa, zar moju Nadu da hapse zbog droge i nazivaju je narko-bakom?", Dragan V. sin starice Nade (78) koja je uhapšena zbog dilovanja droge. Priča Dragan V., sin starice Nade V. (78)… »

Vesti dana »