Povezane vesti

Nikada direktniji Ronaldo: Portugalac poručio da poštuje samo trojicu saigrača, pa osuo paljbu po mladim fudbalerima!

Nikada direktniji Ronaldo: Portugalac poručio da poštuje samo trojicu saigrača, pa osuo paljbu po mladim fudbalerima!

Hot sport 17.11.2022
Kristijano jedva čeka da napusti ‘Old Traford’! Pre nekoliko dana Kristijano Ronaldo je dao intervju poznatom novinaru, Pirsu Morganu. Portugalac je otvorio dušu i progovorio o svim aktuelnim temama i problemima sa kojima se suočava na Teatru… »
Ronaldo: Cenim samo Daloa, Martineza i Kazemira

Ronaldo: Cenim samo Daloa, Martineza i Kazemira

Sport klub 17.11.2022
Fudbaler Mančester junajteda Portugalac Kristijano Ronaldo kaže da ima lepo mišljenje samo o tri igrača kluba sa "Old traforda" Britanski mediji objavljuju nove delove intervjua koji je Portugalac dao novinaru Pirsu Morganu, a koji je glavna tema… »
Ronaldo: "Ja sam primer svima, ali me ne slede!"

Ronaldo: "Ja sam primer svima, ali me ne slede!"

Sportske.net 17.11.2022
Iz dana u dan otkrivaju se delovi šokantnog intervjua Kristijana Ronalda u kojem je govorio na različite teme, pre svih o dešavanjima u Mančester junajtedu. Ronaldo je u razgovoru sa novinarem Pirsom Morganom rekao da su ga njegov klub Mančester… »
Ovo će da zatrese Old traford: Ronaldo kritikovao sve u Mančesteru osim trojice

Ovo će da zatrese Old traford: Ronaldo kritikovao sve u Mančesteru osim trojice

Večernje novosti 17.11.2022
Fudbaler Mančester junajteda Portugalac Kristijano Ronaldo izjavio je da ima lepo mišljenje samo o tri igrača kluba sa "Old traforda". FOTO: EPA Britanski mediji objavljuju nove delove intervjua, koji je Portugalac dao novinaru Pirsu Morganu. - Od… »
Ronaldo: Poštujem samo tri fudbalera Mančester junajteda

Ronaldo: Poštujem samo tri fudbalera Mančester junajteda

Euronews 17.11.2022
Fudbaler Mančester junajteda Portugalac Kristijano Ronaldo izjavio je da ima lepo mišljenje samo o tri igrača kluba sa "Old traforda". Britanski mediji objavljuju nove delove intervjua, koji je Portugalac dao novinaru Pirsu Morganu. "Od igrača… »
Ronaldo gotivi samo 3 fudbalera junajteda - otkrio je koga: Haos u Mančesteru traje, Kristijano iznosi "prljav veš"!

Ronaldo gotivi samo 3 fudbalera junajteda - otkrio je koga: Haos u Mančesteru traje, Kristijano iznosi "prljav veš"!

Mondo 17.11.2022
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo ispričao je engleskom novinaru da samo trojicu igrača Mančester junajteda ceni i poštuje. Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo ispričao je engleskom novinaru da samo trojicu igrača Mančester junajteda ceni… »

Vesti dana »