Povezane vesti

Niko se nije obogatio radeći od 9 do 17h! Jovana Jeremić zapalila mreže novom izjavom - "Mene je teško pratiti!"

Niko se nije obogatio radeći od 9 do 17h! Jovana Jeremić zapalila mreže novom izjavom - "Mene je teško pratiti!"

Mondo 17.11.2022
Jovana Jeremić podelila nove biznis stavove sa svojim pratiocima na Instagramu. Jovana Jeremić podelila nove biznis stavove sa svojim pratiocima na Instagramu. Nakon što je zapalila mreže snimkom u kojem je na svoj način pevala pesmu Milice… »
„Svi ljudi u mom životu spadaju u moj biznis“: Nova životna filozofija Jovane Jeremić

„Svi ljudi u mom životu spadaju u moj biznis“: Nova životna filozofija Jovane Jeremić

Nova 17.11.2022
Voditeljka je opet iznenadila. Jovana Jeremić poznata je po kontroverznim izjavama, a sada je ponovo iznela stav o svojim omiljenim temama – biznisu i muškarcima. Ona je, naime, na Instagramu podelila citat „niko se nije obogatio radeći fiksno… »
Šok izjava Jovana Jeremić! Ovog puta nadmašila samu sebe: "Postala sam muškarac za koga sam htela da se udam"

Šok izjava Jovana Jeremić! Ovog puta nadmašila samu sebe: "Postala sam muškarac za koga sam htela da se udam"

Kurir 17.11.2022
Voditeljka Jovana Jeremić često ističe koliko joj je posao bitan, te i da je sve sama postigla u životu. Ovoga puta, ona je rešila da da savet o biznisu pratiocima na Instagramu, pa je objavila sliku na kojoj je citat: - Niko se nije obogatio radeći… »

Vesti dana »