Povezane vesti
Ponoš: Tenzije na Kosovu marketinški trik da bi narod rekao: ‘Bolje sporazum nego rat’
Radio sto plus 17.11.2022
Ocenio je za televiziju N1 i da je “igranka Srpske liste sa izlaskom i ulaskom u kosovske institucije u tu svrhu”, te to nazvao “pozicioniranjem pred završnicu”, preneo je njegov pokret. “Uzgred, sada imamo još deset Srba koji su se zakleli da će čuvati… »
Zdravko Ponoš: Dizanje tenzija na Kosovu marketinški trik da bi narod rekao – bolje Sporazum nego rat
Glas Šumadije 17.11.2022
Zdravko Ponoš, lider Srbija Centar SRCE, ocenio je da su međunarodne okolnosti uticale na ubrzanje dinamike rešavanja kosovskog problema jer su uticajni faktori rešili da „počiste dvorište“ i reše tinjajući problem koji može da eskalira. Prema njegovim… »
Vesti dana »
U Francuskoj mlađima od 15 godina zabranjena upotreba društvenih mreža
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Aneli Ahmić u zagrljaju Asminove majke i sestre Maze po licu i teše bivšu snajku, dirljive scene u Eliti nakon finala: "Imale smo lep odnos" (video)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane
Veljković: "Mister želi da uvek igramo agresivno, u revanš ulazimo kao da je 0:0"
Nova pre 4 satijoš 5 povezanih




