Povezane vesti

"Vidi se koliko mu nismo dali da vidi Željka": Siniša Kulić reagovao na upoznavanje Marinkovića sa sinom: "Plakao sam kad…

"Vidi se koliko mu nismo dali da vidi Željka": Siniša Kulić reagovao na upoznavanje Marinkovića sa sinom: "Plakao sam kad…

Blic 18.11.2022
Siniša Kulić, otac rijaliti zvezde Miljane Kulić, sinoć je imao priliku da vidi nesuđenog zeta Ivana Marinkovića koji je konačno upoznao svog sina Željka. Nakon emotivnog susreta Ivana Marinkovića i Željka, oglasio se i Siniša kako bi dao svoj… »
Tatice, ko je to srećan? Zadrugari primetili promenu na Ivanu Marinkoviću, nakon susreta sa Željkom ništa nije isto

Tatice, ko je to srećan? Zadrugari primetili promenu na Ivanu Marinkoviću, nakon susreta sa Željkom ništa nije isto

Kurir 18.11.2022
Ivan Marinković je imao emotivan susret sa svojim naslednikom kojeg je za četiri godine video jednom, a mnogi su primetili veliku promenu u njegovom ponašanju. Naime, zadrugari su primetili da iz Ivana Marinkovića isijava srećna, nakon susreta sa… »
Milan milošević plakao kao kiša u emisiji! Voditelj se slomio kada je video prvi susret Ivana i Željka, nije mogao da se…

Milan milošević plakao kao kiša u emisiji! Voditelj se slomio kada je video prvi susret Ivana i Željka, nije mogao da se…

Kurir 18.11.2022
Zbog dirljivog susreta Ivana Marinkovića i njegovog sina Željka, plakao je gotovo ceo region, a zadrugari su nakon odgledanog klipa jedva došli k sebi. Međutim, ono što je sve iznenadilo jeste reakcija Milana Miloševića koji je po prvi put ostao… »
"Ne znam da li da plačem od sreće ili tuge!" Ivan Marinković ispričao Zorici detalje susreta sa sinom, ona se gušila u…

"Ne znam da li da plačem od sreće ili tuge!" Ivan Marinković ispričao Zorici detalje susreta sa sinom, ona se gušila u…

Kurir 18.11.2022
Ivan Marinković prepričavao je Zorici Marković kako se osećao tokom susreta sa sinom Željkom , i kako su proveli vreme. - Kako je bilo kad te je video? Ispričaj mi molim te - rekla je Zorica. - Bacali smo kamenčice u bazen, zezali se... Otišli smo… »
"Ćao, ja se zovem Željko" Ova scena u Zadruzi je sve rasplakala, Marinković zasmejavao sina, a evo šta je dečak uradio na…

"Ćao, ja se zovem Željko" Ova scena u Zadruzi je sve rasplakala, Marinković zasmejavao sina, a evo šta je dečak uradio na…

Kurir 18.11.2022
Ivan Marinković posle dužeg vremena susreo se sa svojim sinom Željkom, a njihov susret bio je veoma emotivan zbog čega su svi zadrugari plakali. Ivan je prišao Željku, posmatrajući ga sa žarom u očima. Dok se Ivan Marinković nije odvajao i… »
Milan Milošević plakao zbog klipa! Marinković se susreo sa sinom! (VIDEO)

Milan Milošević plakao zbog klipa! Marinković se susreo sa sinom! (VIDEO)

Svet plus 18.11.2022
Voditelj Milan Milošević plakao zbog klipa ali nije jedini! Većina je ovo emotivno doživela. Ivan Marinković se susreo sa sinom Željkom! Milan Milošević, koji je kao i svakog četvrtka domaćin emisije ''Gledanje snimaka'' i koji predstavlja… »
Oglasila se devojka Ivana marinkovića: Nakon njegovog susreta sa sinom Željkom u Zadruzi svi lili suze, a evo šta Jelena…

Oglasila se devojka Ivana marinkovića: Nakon njegovog susreta sa sinom Željkom u Zadruzi svi lili suze, a evo šta Jelena…

Blic 17.11.2022
Zadrugar Ivan Marinković se prvi put susreo sa sinom Željkom Kulićem u rijalitiju "Zadruga 6", a sada se oglasila njegova devojka Jelena Ilić. Njih dvojica su neko vreme proveli igrajući se i razgovarajući u Rajskom vrtu, te su posle prešli ispred… »
Ivan Marinković pod jakim utiskom nakon susreta sa sinom: Miljana briznula u plač: Svi detalji razgovora malog Željka sa…

Ivan Marinković pod jakim utiskom nakon susreta sa sinom: Miljana briznula u plač: Svi detalji razgovora malog Željka sa…

Blic 17.11.2022
Ivan Marinković prošetao je sa sinom kroz ekonomsko dvorište, a nakon susreta Miljana Kulić je briznula u plač, a Ivan je gledao u jednu tačku. Ivan Marinković prvi put je proveo više vremena sa sinom Željkom, a ovaj njihov susret pokrenuo je… »

Vesti dana »

Spas u poslednji čas, Luka Jović pogodio za remi nade

Spas u poslednji čas, Luka Jović pogodio za remi nade

Sport klub pre 10 minutajoš 129 povezanih
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 4 satijoš 30 povezanih
Sastanak Vučića i Kurtija 26. juna u Briselu

Sastanak Vučića i Kurtija 26. juna u Briselu

Radio 021 pre 1 satjoš 20 povezanih